Оригінальні обробні дошки: зручність і креатив

3

Обробна дошка — необхідний атрибут сучасної кухні, без якого складно уявити собі процес приготування їжі. Зазвичай до обробній дошці пред’являють мінімум вимог, вона повинна бути, в першу чергу, чистою і міцною. Але існує чимало досить оригінальних і нестандартних моделей дощок, які покликані зробити кухонну роботу більш простою і зручною, а також служать яскравим аксесуаром серед традиційної кухонного начиння.

Кількість обробних дощок на кухні

За гігієнічним нормам і стандартам однієї дошки для всіх продуктів недостатньо. В ідеалі для кожного виду продуктів повинна бути своя кухонна дошка. У закладах громадського харчування та професійно обладнаних кухнях кількість дощок досягає 10-12, а то і більше. У звичайних квартирах має бути мінімум дві обробні дошки, але допустимий і безпечне кількість дощок на кухні — чотири.

Основна концепція поділу така: продукти, які ми їмо в сирому вигляді (овочі, фрукти, хлібні вироби) можна нарізати на тій же дошці, на якій ми обробляємо м’ясо і рибу. Причина полягає в тому, що в м’ясі можуть бути хвороботворні бактерії. При тепловій обробці м’яса вони гинуть і приготоване блюдо нешкідливо для людини. Але на дошці бактерії можуть жити досить довго, навіть якщо його добре помити. Відповідно, порізавши хліб на такій дошці можна заразитися небезпечною інфекцією. Бажано також розділити дошку для м’яса і для риби, адже сильний рибний запах не так просто вивести.

Отже, бажано, щоб у Вашому кухонному арсеналі були окремі дошки для сирого м’яса, риби, хліба і всього іншого (овочів, сиру, зелені). В домашніх умовах зручно користуватися дошками різного кольору та форми або акуратно підписувати їх, щоб не переплутати призначення.

Види обробних дощок

Обробні дошки прийнято розділяти за матеріалом їх виготовлення.

Традиційним матеріалом для кухонних дощок є дерево. Деревини має шорстку фактуру, продукти на дерев’яній поверхні не ковзають, а ножі не так швидко стають тупими. Якість дерев’яних дощок залежить від породи деревини. Найдешевші і недовговічні дошки з м’яких порід — сосни і берези. Довше прослужать дошки з дуба, бука, акації. Вони дорожче, але зате практично не вбирають вологу і запахи. Також варто звертати увагу на те, склеєна чи дошка з фрагментів або вирізана з цілісного масиву дерева. Як не дивно, вибирайте перший варіант, так як він менш схильний до деформації.

Головним недоліком обробних дощок з дерева вважається їх негигиеничность і високі показники поглинання запахів і вологи, але як вже писалося вище, все залежить від породи деревини і якості виготовлення.

Після кожного використання дерев’яну дошку потрібно помити під гарячою водою із невеликою кількістю миючого засобу і залишити сушити в підвішеному вигляді. Не рекомендується мити дошку в посудомийній машині, від цього вона швидко прийде в непридатність.

На відміну від дерева, скло вважається найбільш гігієнічним матеріалом, його легко мити, в тому числі і в посудомийній машині. Спеціальне скло, стійке до стирання, деформації, його важко розбити. На скляній дошці навіть можна спокійно відбивати м’ясо. Ні запах, ні волога, природно, не вбираються. Саме скляні моделі найчастіше рясніють декоративним оформленням, різноманітні візерунки і малюнки, яскраві кольори роблять такі дошки справжньою прикрасою кухонного простору. При виборі скляній обробної дошки звертайте увагу на прогумовані ніжки, які забезпечать щільне зчеплення з поверхнею столу. Бажано, щоб скло було жароустойчивым, тоді кухонну дошку можна буде використовувати і як підставку під гарячі сковорідки або каструлі.

Серед недоліків скляних обробних дощок можна відзначити неприємний звук від зіткнення металевого ножа зі склом, а також необхідність ловити вислизаючі продукти з ідеально гладкою поверхні дошки. При роботі на такій дошці ножі швидше стають тупими.

Пластикові дошки останнім часом стають все більш популярними. Вони володіють всіма перевагами скляної дошки, то є довговічні, стійкі до стирання, не вбирають запахи і вологу, легко миються, але при цьому на пластиковій, злегка шорсткою поверхні не ковзають продукти, не так швидко виходять з ладу ножі і відсутній неприємний звук. Крім того, пластик легше дерева і скла. Але все це відноситься тільки до високоякісних сертифікованих моделей, вартість яких іноді порівнянна з дорогими дерев’яними або дизайнерськими скляними дошками. Зазвичай для виготовлення застосовується поліетилен або поліпропілен.

Недолік навіть дорогих і якісних дощок з пластику — вони не витримують високих температур, так що не варто використовувати в якості підставки під гаряче тривалий час. Не рекомендуємо купувати дешеву дошку, хімічний склад якої не відомий і про сертифікації якої немає відомостей. Така обробна дошка швидко покривається порізами, а шкідливі токсичні речовини можуть проникати в харчові продукти.

Оригінальні обробні дошки

Форма обробної дошки може бути будь-яка, але традиційно використовуються прямокутні як найзручніші. Стандартна товщина дошки — від 0,5 до 1 см, хоча для оброблення м’яса краще взяти більш товсту 1,5-2 см, раптом знадобиться м’ясо рубати. Розміри обробних дощок також краще підбирати під продукти, наприклад, для хліба — трохи більше стандартного батона, а для розкочування тіста знадобиться довга і широка дошка.

А тепер — найцікавіше!

Сучасні обробні дошки можуть дуже відрізнятися від загальноприйнятих стандартів. Незважаючи на уявну простоту дошки, виробники і навіть імениті дизайнери продовжують творити чудеса і всіляко модифікувати цей кухонний аксесуар, додаючи нові функції і експериментуючи з формою, кольором і конструкцією. В основному самі оригінальні обробні дошки зроблені з дерева, хоча зустрічаються і пластикові незвичайні моделі. Дошки зі скла практично ніяк не модифікуються, так як і без доопрацювань існує величезна безліч варіантів декоративного оформлення — від фотодруку до вітража.

Обробні дошки на мийку роблять, як правило, з пластика. В дошку вбудований друшляк для миття фруктів і овочів. Туди ж можна зсипати нарізані продукти. У більшості моделей друшляк — знімний, тому обробною дошкою можна користуватися і на поверхні столу.
Багато господинь мріють про спеціальному отворі в робочій поверхні стола, куди можна відразу скидати очищення і відходи. Ця функція повною мірою реалізована у дошках, де передбачені й отвір для очисток і ємності для нарізаних продуктів, і можливість зручно підставити тарілку, куди легким рухом ножа можна скинути інгредієнти для салату. Мабуть, це саме корисне удосконалення звичайної кухонної дошки.

Не обійшли увагою і можливість використовувати дошку як місце для зберігання ножів. Кухонна дошка перетворюється в ящик, де у відповідних слотах лежать інструменти для чищення овочів або нарізки сиру.

Ви вже знаєте про те, що на кухні повинно бути мінімум дві, а краще чотири обробних дошки. Очевидно, що різні оригінальні моделі можуть бути присутніми в одиничному екземплярі, але існують і зручні набори дощок як раз для різних продуктів. Вони, як правило, зроблені з пластику, промарковані і не займають багато місця.

Багато виробники відходять від стандартної прямокутної форми і вирізують з дерева незвичайні дошки у вигляді різних фігур, тварин і навіть обрисів країн і континентів!

Інші дизайнери експериментують з малюнками на поверхні дошки. На пластикових зображення наноситься фарбою, на дерев’яних використовується техніка випалювання або різьблення. Малюнок може носити як чисто декоративний характер, так і мати цілком практичні цілі, наприклад, таблиця ваг або лінійка.

Головоломка-пазл також знайшла своє відображення в обробних дошках. Дійсно, адже для різних цілей потрібен різний розмір дошки. Для французького багета можна зібрати з окремих частин довгу дошку, а для тіста — широку прямокутну. Крім того, виїмки в дошках-пазлах служать як тримач для келиха!

Для нарізки багета французи придумали спеціальну дошку з прорізами.

Обробні дошки можуть виконувати роль підносів під час фуршетів і банкетів.

Дошка з вбудованими вагами — дуже корисний і зручний винахід не тільки для професійних кухарів, але і для любителів готувати точно за рецептами. З такою обробною дошкою нарізати 35 грам перцю і 216 грамів м’яса буде дуже просто.

Скляні кухонні дошки також можуть дивувати. Уявіть жах гостей, коли ви будете різати сир на новенькому iPad. Вбудована світлодіодне підсвічування тільки посилить цю схожість.

Обробні дошки з скла можуть закривати варильну поверхню. Це дуже актуально у випадку обмеженого простору на кухні.

Пластикова обробна дошка — трансформер значно спростить життя господині на кухні. Дошка має можливість складатися по згину, що дуже зручно для зсипання нарізаних продуктів в тарілку. Також в ній можна мити овочі, зелень і фрукти.

Край столу теж можна задіяти.

Ця обробна дошка — чудовий варіант, який використовує не зовсім зручне місце на кутку стільниці. Кругла дошка прибирає прямий кут і додає трохи робочого місця.