Оформлення стіни фотографіями Instagram

4

Шалено популярний і всесвітньо улюблене мобільний додаток Instagam міцно увійшло в життя більше ста мільйонів користувачів. Ця соціальна мережа надихає людей фотографувати, ділитися своїми картинками, коментувати і лайкати чужі роботи, а також очікувати цього для своїх. Не дивно, що незліченна кількість фотографій з Инстаграма з’являються і в реальному житті, у своєму фізичному роздрукованому втіленні. Більшу популярність набирає оформлення стіни фотографіями у стилі Instagram. Головна особливість такого оформлення – невеликий розмір кожної картки, її квадратна (рідше, прямокутна) форма і створення з фотографій великого колажу. Кадри можна роздрукувати з соціальної мережі, так і зробити з допомогою камер миттєвої друку, наприклад Instax. Є кілька основних прийомів оформлення стіни фотографіями в залежності від розташування карток. Перший і очевидний спосіб — просто прикріпити знімки до поверхні за допомогою двостороннього скотча, клею, кнопок. Таким способом можна повністю покрити всю стіну. Головне – заздалегідь розмітити стіну малярським скотчем або олівцем, щоб ряди і відстані між ними були абсолютно рівними і правильними, а також продумати композицію.

Оформлення стіни фотографіями можна виконати в певному порядку, наприклад, у формі сердечка, ромба або зірки. При цьому буде цікаво задіяти і кути кімнати.

Фотознімки можна розвішувати в рамочках з різних матеріалів. Підбирають рамку до зображення, а не до шпалер. Загальний принцип такий: кольорові фотографії добре виглядають в світлих рамках, чорно-білі – в чорних або білих.

Маленькі знімки ефектно виглядають з широкими паспарту. Цей прийом також допоможе об’єднати різні кадри в більш гармонійну композицію.

Якщо хочеться часто міняти експозицію фотографій, то краще зупинити свій вибір на системі «фотосушки». Іншими словами, знімки можна буде просто повісити на мотузку, наче для просушування. Прищіпки, біндери, звичайні або декоративні скріпки, шпильки для волосся – це і багато іншого стане в нагоді в якості способу підвішування при оформленні стіни фотографіями.


Знімки можна згрупувати і помістити в одну велику раму, причому їх можна як наклеїти на основу, так і підвісити за допомогою прищіпок або скріпок на натягнуті мотузки. Тоді композицію слід розглядати як одну картину, відповідно, зображення краще підбирати в одній тематиці, стилі або кольорі.

До речі, для користувачів Instagram з’явилася дуже цікава послуга — друк фотокниг на gramofon.ua. Ви можете створити фотокнигу з своїх фотографій, фотографій друзів або об’єднати їх в одну історію і зробити комусь приємний подарунок!