Майстер-клас: підвісна полиця своїми руками

2

Цікавий і простий майстер-клас як зробити підвісні полиці своїми руками, використавши при цьому міцні ремені зі шкіри або тканини. Завдяки ременям, можна регулювати висоту полиць на стіні. А в залежності від того, які ремінці ви будете використовувати, такий і стиль полиць вийде. Наприклад, зі старими потертими ременями добре буде виглядати і старе дерево, а до нових різнобарвним поясів підійдуть яскраві лаковані полички.

Необхідні інструменти та матеріали

Щоб вийшла підвісна полиця своїми руками, знадобляться такі матеріали:

  • дві або більше дерев’яні дошки
  • 2-4 довгих ременя
  • цвяхи
  • молоток
  • лінійка
  • олівець

Підвісна полиця своїми руками: хід роботи

Позначте олівцем лінію на відстані близько 5 см від кожного краю полиць.

Застебніть ремені і впевніться, що в застебнутому вигляді вони однакової довжини. Можливо, буде потрібно пробити додаткові отвори — для цього зручно використовувати шило. Якщо ви плануєте зробити стелаж з більш ніж двох полиць, то знадобиться 4 ременя. Два ременя застібаєте між собою, щоб знову ж таки вийшла петля, тільки більшого діаметра. Покладіть полиці ремені з зазначених лініях. Переверніть і поставте на боковинку, відрегулюйте відстань між ними.

Утримуючи перший ремінь на потрібному місці так, щоб він не зрушив, переверніть нижню полицю і почніть прибивати ремінець цвяхами до її нижній стороні.

Потім прибийте ремінь на боковині полиці.

Покладіть другу полицю і прибийте ремінь до боковинке. Повторіть все з другим ременем.

Майже готово! Ще раз перевірте, що залишилася верхня частина петлі з ремінця однакова з обох сторін — і можна вішати!