Скринька для кілець своїми руками

3

Як і де ви зазвичай зберігайте кільця? У мене вони зберігаються в невеликій скриньці навалом. Коли колечок мало, то вибрати потрібне просто, а коли їх багато? Звичайно, є спеціальні підставки для кілець, але сьогодні пропоную майстер-клас як з будь-коробки або ящики зробити зручну скриньку, в якій всі кільця будуть як на вітрині.

Ми будемо робити не саму скриньку, а її начинку.

Отже, для роботи знадобиться:

  • декоративний ящичок (картонна коробка, скринька, бажано з кришкою;
  • красива бархатиста тканину (велюр);
  • ватин (щільний фетр);
  • шпильки, голка з ниткою (швейна машинка);
  • клейовий пістолет;
  • ножиці.

Кількість тканини залежить від розміру коробочки і рулонів, які туди помістяться.

Скринька для кілець своїми руками: хід роботи

⇒ Крок 1. Складіть ватин вдвічі і розріжте на смуги шириною з вашу коробку + 0,5 див. Прикиньте, скільки знадобитися рулонів з ватину і якого діаметру. Сенс в тому, що рулони повинні щільно лежати в контейнері, повністю заповнюючи його і по довжині, і по ширині. Виходячи з цього звертайте ватин, закріплюючи рулони шпилькою, і приміряйте їх у коробці.

⇒ Крок 2. Візьміть тканину і виріжте смужки за розміром рулонів з припуском по 2 см по довжині і ширині. Складіть тканину вдвоє лицьовим боком всередину і закріпіть шпильками. Перевірте, чи зможете ви одягнути цей чохол на рулон. Якщо все вірно, прострочіть чохол по довжині (або прошити вручну).

⇒ Крок 3. Виверніть чохол лицьовою стороною назовні і одягніть на ватиновые рулони.

⇒ Крок 4. Щоб закрити краї рулону, використовуйте тканинної клей або підшийте вручну. Краю в скриньці видно не буде.

⇒ Крок 5. Щільно укладіть готові рулони в скриньку і користуйтеся на здоров’я!

Варіанти виконання роботи

Насправді, можна набагато спростити процес, просто повернувши рулони з щільного фетру, тканини або навіть м’яких махрових рушників, закріпити ниткою, щоб не розпадалися, укласти в ящик, і не витрачати час на пошиття чехольчиков. Все залежить від матеріалів, вільного часу і бажання!