Простий органайзер настільний своїми руками

3

Порядок на робочому столі — половина успішного справи! А для збереження і підтримки порядку дуже знадобляться різні настільні органайзери для ручок, олівців, канцелярського приладдя і смартфона. На ринку представлено безліч цікавих моделей, але навіщо купувати, якщо можна зробити оригінальну підставку з урахуванням особистих побажань та потреб? Пропонуємо невеликий майстер-клас як зробити органайзер настільний своїми руками з кількох дерев’яних брусків.

Як правило, багато заводські органайзери оснащені купою відділень і підставок, які не потрібні і не використовуються. До того ж, далеко не завжди передбачений слот для смартфона. Тоді годі шукати по магазинах те, що потрібно, пора взятися за справу!

Для того, щоб зробити невеликий настільний органайзер, потрібно:

  • три прямокутних дерев’яних бруска товщиною не менше 2 см, дві з них однакової довжини, а остання — на 1 см довше;
  • три фарби для дерева (красиво будуть виглядати градієнтні відтінки);
  • долото;
  • наждачка;
  • пила;
  • молоток;
  • дриль;
  • столярний клей;
  • лещата;
  • лінійка, пензлик і простий олівець.

Як зробити органайзер настільний своїми руками: хід роботи

⇒ Крок 1. Продумайте дизайн майбутнього органайзера. Що ви там будете зберігати? В даному прикладі передбачені прорізи для смартфона, аркушів паперу і отвори для олівців та ручок.

Накресліть на верхньому бруску (на одному з тих двох, які одного розміру) з допомогою лінійки та олівця проріз для смартфона.

⇒ Крок 2. Використовуючи долото і молоток, виріжте цей отвір. Краї зачистите наждачним папером.

⇒ Крок 3. Приклейте дощечку з вирізаним отвором зверху до суцільного бруска такого ж розміру. Зафіксуйте в лещатах і залиште висихати як мінімум на годину.

⇒ Крок 4. Намітьте олівцем місця, де будуть розташовуватися отвори для олівців і ручок, а також проріз для паперу.

⇒ Крок 5. Дрилем зі свердлом потрібного діаметра просвердліть наскрізні отвори (не забудьте підкласти дошку, щоб дрилем не зіпсувати поверхню столу). А по лінії прорізи пилкою відрізати шматок бруска.

⇒ Крок 6. Візьміть самий довгий брусок — той, який довший попередніх на 1 див. Нанесіть клей і приклейте з одного краю частина з отворами під олівці, а з іншого — відпиляний брусочок. Таким чином, між ними залишиться відстань.

⇒ Крок 7. Час для декору! Органайзер майже готовий, залишилося його тільки розфарбувати! Дуже красиво виглядає плавний, градієнтний перехід відтінків. В даному прикладі використовувалися відтінки зеленого, від світлого до темного.

Всі! Ставимо смартфон, олівці, журнал або альбом для малювання і милуємося результатом!