Кухонний піднос з дверець шафки своїми руками

3

Сервірувальний піднос — незамінна річ, якщо ви любите снідати в ліжку або накриваєте на стіл за межами кухні — їдальні, на веранді або в саду. Звичайно, можна придбати великий зручний піднос, але ми, як завжди, пропонуємо варіант, який можна зробити своїми руками з доступних матеріалів. Давайте зробимо сервірувальний піднос з дверець шафки!

Підноси з меблевих дверцят можуть бути виконані в різних стилях і з застосуванням різноманітних декораторських технік. Але основні етапи роботи схожі для будь-яких моделей.

Як зробити піднос з дверець шафки

Основні матеріали та інструменти:

  • дерев’яна дверцята від шафи або іншої меблів;
  • дві меблеві ручки;
  • шпаклівка для дерева;
  • грунтовка і фарба;
  • малярський скотч;
  • наждачний папір;
  • 4 шурупа і дриль.

В залежності від того, який піднос ви хочете зробити, можуть знадобитися фарби різних кольорів в банках або балончиках, контурні акрилові фарби, мозаїка, епоксидна смола, трафарет, лак, серветки, клей для декупажу, грифельна фарба для створення крейдяної дошки, фарба та інші матеріали для створення красиво декорованої поверхні.

⇒ Крок 1. Видаліть з дверей петлі і стару ручку. Якщо ручка П-образна і у вас є точно така ж друга, не викидайте, можна буде використовувати повторно для підноса.

⇒ Крок 2. Добре пройдіться наждачним папером крупного зерна по всій поверхні дверцят, щоб видалити стару фарбу та лак.

⇒ Крок 3. Закрийте шпаклівкою по дереву отвори від старої ручки. Добре відшліфуйте заплатки.

⇒ Крок 4. Покрийте поверхню дверей одним шаром грунтовки, дайте йому висохнути і потім повторіть, особливо для темного дерева.

⇒ Крок 5. На цьому етапі прикрасьте тацю так, як Вам захочеться. Варіантів декоративного оформлення дуже багато: можна пофарбувати декількома квітами, зістарити, покрити грифельній фарбою, щоб писати крейдою, зробити цікавий декупаж, розмалювати акриловими фарбами або нанести за допомогою трафарету написи і візерунки. Щоб уберегти піднос від впливу вологи, наприклад, якщо ви випадково наллєте напої, покрийте дерево водовідштовхувальним засобом.

⇒ Крок 6. І, нарешті, кріпимо меблеві ручки до таці з допомогою шурупів. Вибираючи ручки, зверніть увагу на те, наскільки зручно буде користуватися ними, щоб піднімати і переносити тацю з наїдками. При бажанні ручки можна пофарбувати в потрібний колір.

Інші майстер-класи як зробити піднос з дверцят

Піднос з трафаретом з мережива
Сервірувальний піднос-столик у ліжко на ніжках:Фотографії підносів
За матеріалами порталу http://kitchendecorium.ru/