Крісло матрац: трансформер для економії місця

3

Ідея меблевих трансформерів, здатних перевтілюватися з дивана в ліжко або з полиці на стіл, далеко не нова. Будь-який власник малогабаритної квартири не раз замислювався про способи економії простору за рахунок багатофункціональної меблів. Тим не менш, дизайнери продовжують думати над цим питанням і створюють нові оригінальні моделі. І якщо хтось застосовує суперсучасні технології і матеріали, італійський дизайнер Lorenzo Damiani пішов найпростішим шляхом. Його крісло матрац Girella трансформується в спальне місце дуже легко.

В зібраному вигляді крісло має вельми скромні розміри – 70 см у висоту по спинці і 62 см в діаметрі сидіння. Навіть створюється враження, що ця меблі виключно для дітей. Секрет крісла полягає в тому, що він, по суті, згорнутий в рулон матрац! За лічені хвилини можна запросто розгорнути його, розстелити на підлозі, ліжка або на травичці в саду. Розміри матраца 193 см на 80 см у вузькій частині, а в головах ширина становить 111 див. З тканини, з допомогою якої утримується згорнутий рулон, можна зробити маленьку подушечку. Крісло матрац виготовлений з поліуретанової піни з поліефірним наповненням.

Концепт цього предмета меблів можна запросто використовувати вдома. Якщо у вас є м’які матраци або товсті ковдри, то можна згорнути їх у рулон, обернути яскравою тканиною і зробити пуфи або крісла зі спинкою. Так ви звільните місце в шафах і отримаєте милу м’які меблі!

Професійна монтажна піна завдяки спеціальній формулі дозволяє виконувати монтажні та оздоблювальні роботи при низьких температурах. Ознайомитися з властивостями та іншої детальною інформацією можна на http://soudal.com.ua/ru/index.php/montaznaja-pena/item/759-zimnjaja-montaznaja-pena.