10 оригінальних ідей упаковки подарунка своїми руками

3

Упаковувати подарунки люблять далеко не всі, багато хто просто вибирають подарунковий папір і стрічки, а фахівець вже робить все інше. Але ті, для кого упаковка не менш важлива самого подарунка, завжди шукають нові і оригінальні ідеї упаковки подарунків своїми руками. Можливо, ці альтернативні способи надихнуть Вас на створення цього шедевра упаковки подарунка близьким людям!

Замість традиційних стрічок можна використовувати різні мотузки, шнури та шпагат, а на місці бантика — звичайну ґудзик! До того ж, велика гудзик з чотирма отворами — це зручний спосіб зробити абсолютно симетричну обв’язку під прямим кутом. Невеликі гудзички з двома отворами і різноманітні намистини можна просто нанизати на шнур.

Прикрашайте подарунки живими квітами і рослинами по сезону, наприклад, взимку використовуйте хвою, навесні — квітучі гілки вишні чи яблуні, а влітку і восени можете навіть прикріпити до упаковки ягоди і невеликі фрукти. З квітами краще всього використовувати однотонний папір і шпагат, так подарунок буде виглядати дуже стильно і природно.

Візьміть пряжу для в’язання і нитки муліне різних кольорів. Варіантів використання пряжі маса: хаотично обмотайте згорток ниткою одного або кількох кольорів, акуратно і симетрично обв’яжіть подарунок, вирівнявши вузли і залишивши стирчать кінчики нитки, переплетіть нитки між собою як полотно або зробіть велику вишивку прямо по папері!

Аналогічно пряжі, можна сплести декоративну стрічку зі смужок кольорового паперу.

Якщо подарунок для дитини, забавна ідея упаковки своїми руками полягає в тому, щоб загорнути подарунок в білу папір, прикріпити скотчем кольорові крейди або олівці і попросити малюка самостійно розмалювати весь папір так, як йому подобається. А для подарунків дорослим, наприклад, бабусям і дідусям, використовуйте дитячі малюнки. Так подарунки придбають ще більше значимості і запам’ятаються надовго.

Купуйте дитячі печатки з буквами або зробіть їх своїми руками з пробки або губки. Віддрукуйте ім’я або побажання на білій обгортковому папері.

Для подарунка хлопчикові зробіть дорогу, а зверху приклейте машинку. Для дівчинки нехай на упаковці сидить лялечка або м’яка іграшка.

Ім’я можна вирізати з газети або журналу з допомогою великого трафарету і наклеїти на упаковку.

Придумуйте різні об’ємні елементи щоб оживити подарунковий папір. Нехай у равликів зростуть раковини з помпонів, у метеликів — крила з тканини, а у котів — вуса з накрохмалених ниток.

Холодною зимою самій теплій та затишній упаковкою будь-якого подарунка стане непотрібний в’язаний светр або вовняний носок. Для невеликих коробочок використовуйте рукави светра, а для великих — все інше. Таку зимову упаковку добре використовувати на контрасті для літніх подарунків, наприклад, для купальників, придбати які можна на http://www.intimo.com.ua/catalog/2/, в інтернет-магазині італійської білизни.

Даруйте подарунки з радістю і задоволенням!