Використання старих дверей рами для фотографій

3

Старим міжкімнатних і зовнішніх дверей можна подарувати нове життя в якості оригінального декору інтер’єру. Способів органічно вписати непотрібні двері в дизайн приміщення існує чимало, але сьогодні розглянемо кілька прикладів використання старих дверей в якості рами для фотографій і картин. Для такої мети ідеально підійдуть французькі двері зі скляними вставками або суцільні дерев’яні з різьбленими квадратами. Залежно від стилю інтер’єру стару двері можна як оновити і пофарбувати, так і залишити її в антикварному вигляді, з усіма слідами тривалої служби.

Продумайте заздалегідь які фотографії і в якому порядку ви будете розмішати на двері. Це можуть бути чорно-білі або кольорові фотографії, пейзажі або сімейні знімки, картини або колажі з газет журналів. Цінно те, що ви можете змінювати експозицію хоч кожен день, при цьому не псуючи стіну . Головне – міцно і надійно прикріпити двері до стіни, адже її вага, як правило, немаленький.

Знімки можна розміщувати в своїх маленьких рамках, так і прямо на поверхню дверей. Використовувати двосторонній скотч або кнопки.Французьку двері без скла можна просто притулити до стіни, а фотографії або картинки поставити на планки.

Якщо прибити до дверей кілька гачків, а зверху – поличку, то використовувати стару двері можна як творчу вішалку для передпокою. Всіх, хто прийшов в будинок будуть зустрічати фотографії родини і милі записочки.

Як для старої двері, так і для нової можна використовувати дверної декор, що дозволить оригінально прикрасити її, оновити та надати унікальний стиль. Не знаєте, що таке дверної декор — вам сюди http://www.lepninamodern.ru/catalog/interernaja_lepnina/obramlenija_dverej/