Проста меблі з пластикових ящиків

3

Ящики – універсальний матеріал для створення різноманітної меблів своїми руками. Дерев’яні ящики, особливо старовинні, в інтер’єрі виглядають дуже цікаво, додаючи кімнаті трохи вінтажного, індастріал чи растик шику. Але і з пластикових ящиків своїми руками можна зібрати оригінальну, яскраву і просту меблі, яка буде відмінно виглядати не тільки на дачі або в гаражі, але і в сучасному інтер’єрі міської квартири.

Саме призначення пластикових ящиків – зберігання різноманітних предметів і продуктів, диктує їх застосування в якості складових елементів для комода, шафи, полиць і стелажів. Можна виділити два основних типи створення шаф і полиць з ящиків: з використанням каркаса і без нього.

Меблі з пластикових ящиків з каркасом

Металевий або дерев’яний каркас для шафи або комода дозволить розмістити ящики в горизонтальному положенні і, при необхідності, висувати їх. Для цього можна окремо придбати і встановити розсувні механізми для ящиків, так і просто використовувати залізні куточки.

Меблі з пластикових ящиків без каркаса.

Другий спосіб створення меблів своїми руками дуже простий і практично не вимагає ніяких додаткових елементів. Ящики у вертикальному положенні встановлюються один на інший. Таким чином, немов з конструктора можна зібрати стелаж будь-якої форми і висоти. Бажано все ж ящики між собою закріпити якимось чином, наприклад, зв’язати мотузкою, прикрутити болтами або навіть склеїти.

Декоративне оформлення меблів із ящиків.

Колірна схема такої меблів залишається на ваш розсуд. Можна використовувати всі різнокольорові ящики, або серед чорних ящиків акцентувати один яскравого кольору, або зробити вибір на користь одного певного кольору. Причому ящики можна з легкістю перефарбовувати, використовуючи спрей-фарбу. Важливо заздалегідь продумати місце і роль такої саморобної меблів в інтер’єрі приміщення так, щоб вона гармонійно поєднувалася з обробкою стін та іншими предметами меблів – столиками, диванами, кріслами. Навряд чи ви вирішите повністю обставити будинок ящиками, так що якщо є необхідність придбати недорогу, але якісну меблі в Україні, рекомендуємо інтернет-магазин http://goldenplaza.com.ua/

Крім різноманітних шаф і комодів, з пластикових ящиків можна зробити табуретки або навіть крісло! В принципі, перевернувши ящик днищем вгору, ви вже отримаєте табуретку або лавочку для ніг. Але якщо поставити ящик на дерев’яні ніжки або коліщата, а зверху покласти м’яку подушечку, таке сидіння відразу зміниться та буде виглядати абсолютно по-новому, до того ж сидіти на ньому буде набагато зручніше.

А ось дачний варіант підлогового крісла зі спинкою. Для цього з пластикового скриньки випиляли передню стінку, а всередині поклали квітчасті подушечки. Чудовий варіант для комфортного відпочинку на свіжому повітрі, можна сидіти прямо на травичці, при цьому маючи можливість спертися на спинку і не бруднити штани.