Вертикальні жалюзі своїми руками з палет

3

З дерев’яних піддонів можна зробити своїми руками десятки моделей різноманітної меблів і аксесуарів для будинку. І якщо ліжко або стіл з палети – явище вже досить звичайне і стандартне, то сьогоднішній проект досить оригінальний і рідко зустрічається. Було у вас ідея зробити на вікна жалюзі своїми руками з дерев’яних планок?

Про зовнішню естетику і дизайні дерев’яних жалюзі можна, звичайно, довго сперечатися, але в інтер’єрі квартири в растик або індустріальному стилі, на дачі або в підсобних приміщеннях такий захист на вікнах буде виглядати цікаво, свіжо і гармонійно.

Для проекту не обов’язково брати планки саме з піддону, ймовірно, навіть легше буде знайти дерев’яні дошки іншого походження або купити нові. У будь-якому випадку, матеріал повинен бути сухий і чистий. При бажанні, дошки перед роботою можна відполірувати, пофарбувати або покрити лаком, а можна і залишити в природному вигляді для надання майбутнім жалюзі трохи грубуватого зухвалого стилю.

Як зробити вертикальні жалюзі своїми руками?

Вгорі віконного отвору прикріпіть металеву щаблину.

У кожній планці просвердліть один невеликий отвір зверху по центру, а також по два отвори посередині з боків і внизу з боків. Просуньте у верхні отвори металеві кільця, наприклад, від брелока для ключів і повісьте усі дошки на поперечину.

Тепер дошки потрібно з’єднати між собою. Для цього візьміть моток дроту і зв’яжіть дошки між собою посередині і внизу. При бажанні можна використовувати джгут, мотузку і навіть стрічки. Пов’язувати потрібно не туго, перевірте, чи вільно жалюзі складаються гармошкою.

Такий нескладний і оригінальний майстер-клас допоможе зробити жалюзі своїми руками і захистити простір кімнати від літньої спеки і сторонніх очей у вечірній час. Складно собі уявити, щоб на всіх вікнах будинку або квартири були такі саморобні жалюзі, тому зверніть увагу на вибір в інтернет-магазині жалюзі на вікна, наприклад, http://proem.in.ua/zhalyuzi-harkov

Фотографії: http://humboldtartdept.blogspot.com/2014/06/diy-pallet-wood-vertical-blinds-what.html