Штори блекаут з панорамою нічного міста

3

1939 року Британія запровадила обов’язкове затемнення будинків через загрозу повітряних ударів противника. Жителям пропонувалося повісити на вікна щільні фіранки з чорної тканини, щоб не пробивалася навіть тонка смужка світла. Вже після закінчення війни виявилося, що багато домовласників звикли і полюбили чорні світлонепроникні штори, які захищали приватну життя сім’ї.

Сьогодні штори блекаут використовують не стільки для збереження приватності, скільки для захисту від сонячного світла. Такі штори незамінні в спальнях, що виходять на східну та південну сторону, так як дають можливість поспати, не прокидаючись від яскравого світла. Більшість доступних у продажі затемнюючих штор виткані надщільного матеріалу і здатні блокувати 99% ультрафіолетових променів. Так як вони затримують сонячне світло, вони також утримують тепло всередині вашого будинку, що актуально взимку в приміщеннях з великою площею вікон.

Але звичайні портьєри / портьєри — це хоч і практично, але нудно. Сьогодні багато дизайнерів пропонують незвичайні рішення перфорованих штор. Наприклад, українська дизайн-студія HolеRoll створила колекцію унікальних штор з ефектом «вогнів великого міста» за вікном. Штори мають перфорацію у вигляді хмарочосів Нью-Йорка та інших великих впізнаваних мегаполісів міста. Вострог!

А це — колекція Elina Aalto для IUKBOX з більш великої і однорідної перфорацією.