Різнобарвний навіс з пластикових пляшок

3

Можуть відходи життєдіяльності людини у вигляді пластикових пляшок стати цікавим проектом для будинку й саду? Ще й як можуть! Американський дизайнер Garth Britzman створив незвичайний навіс з пластикових пляшок своїми руками для стоянки машин.

Такий навіс з пластикових пляшок дає тінь, що важливо для запобігання нагрівання автомобіля, але від дощу не врятує. Крім того, навіс знизу виглядає яскравим завдяки підфарбованою воді на дні пляшок.

Як зробити навіс з пластикових пляшок своїми руками?

  • В якості основи для навісу спорудити дерев’яний каркас з чотирьох вертикальних брусків і горизонтальних поперечин.
  • Натягніть на поперечини сітку, тканинну або дротяну — на стеку ми будемо вішати пляшки.
  • Підготуйте пластикові пляшки з кришечками. В даному проекті навісу були використані 1500 літрових пляшок з-під різних напоїв. Етикетки видаліть, пляшки вимийте.
  • Продумайте схему вашого навісу. Це може бути певний малюнок, зображення (усмішка, сонце, символ) або просто абстрактний візерунок, градієнтний перехід відтінків і так далі. Непросто уявити собі всю картину в цілому. Тим не менш, відштовхуючись від бажаного результату, починайте заповнювати пляшки підфарбованою водою. Наливати воду можна на саме денце. Розфарбовувати воду можна як харчовими барвниками, так і водорозчинними фарбами для малювання.
  • У кожній кришці виконайте два отвори посередині і зав’яжіть міцну тонку мотузку або волосінь. Можна пробити по одній дырочке, протягнути мотузку і з зворотного боку кришечки зав’язати великий вузол.
  • Закрутіть кришечки з мотузкою на пляшки і починайте їх підвішувати за сітку згідно зі схемою. Також пляшки можна вішати на різній висоті, це додасть навісу обсяг. Пляшки між собою можна склеїти. Тоді навіс з пластикових пляшок не буде так гуляти від вітру і плутатися в нитках.