Ванна кімната з сауною варіанти дизайну

3

Вже давно сауна не є масивним дерев’яним спорудою, яке потрібно виносити на присадибну ділянку або в підвал будинку. Ванна кімната з сауною — сучасне рішення для просторих приміщень, в яких компактні сауни вільно розміщуються, делікатно і органічно вписуючись в інтер’єр.

Ні для кого не секрет, що парна допомагає відновити і поліпшити загальний стан організму, так як сприяє нормалізації процесу обміну речовин, профілактики цілого ряду захворювань, а також розслаблення і зняття стресу, що для швидкого і суєтного способу життя дуже важливо. Не завжди є можливість і бажання їхати кудись в сауну, але що якщо сауна буде завжди у Вашому розпорядженні будинку? Звичайно, це рішення досить витратне, але, в кінцевому рахунку, мова йде про Ваше здоров’я і здоров’я близьких.

Зараз чимало виробників і дизайнерів пропонують оригінальні рішення, що дозволяють розмістити сауну навіть у міській квартирі. Встановити парну можна не тільки у ванній, але і в будь нежитловий кімнаті, наприклад, на кухні, балконі, в коридорі. Головне, щоб за стіною був підведення води, а для стін зробити два шари теплоізоляції і додатково вентиляцію. Магазини пропонують як готові стіл зі всім необхідним, так і окреме обладнання, що дозволяє змонтувати сауну на місці з урахуванням особливостей планування приміщення. Для невеликої ванний ідеально підійде кутова сауна для двох осіб. Місця вона займе трохи більше душової кабінки.

У пристрої сауни немає нічого складного: дерев’яна кабіна з тепло — і гідроізоляцією, спеціальне обладнання у вигляді печі і розбризкувача, лавки всередині кабіни і двері. Для безпеки двері повинна бути повністю прозорою (з вогнетривкого скла), або мати скляне віконце. Часто саме двері стають головним декоративним елементом сауни, де може розігратися фантазії дизайнера.

Кабіна сауни складається з двох дерев’яних обшивок. Для внутрішньої обшивки потрібні породи дерев, що не виділяють смолу при нагріванні і стійких до впливу вологи. Це може бути осика, липа або африканський дуб. Зовнішня обробка, як правило, виконується з деревини хвойних порід.

Варто знати, що якщо ви вирішили зробити ванну кімнату з сауною, то необхідно отримати дозвіл кількох інстанцій.

Партеся на здоров’я!Джерело: http://vsvoeybane.ru/interesnye-fakty-pro-bani-i-sauny/