Найкращий відпочинок, який Ви можете собі влаштувати!

3

Ми не говоримо про подорожі і заходах, мова піде про відпочинок як такий. А найкращий відпочинок для кожної людини – це сон! Тільки уві сні людина повністю розслабляється, набирається сил і енергії. Звичайно, кожен організм має свої особливості, але як правило, повноцінно людина відпочиває за 8-10 годин нічного сну. Саме нічного! По-перше, в нічний час доби всі процеси в організмі сповільнюються, а по-друге, тільки вночі ми може виділити собі якомога більше годин для відпочинку.

Ще один цікавий факт, якщо Ви ляжете спати раніше, до 12 годин ночі, то щогодини «до» дорівнює двом годинам після опівночі. Мало хто з нас може дозволити собі у сучасному ритмі життя лягти спати в 9 або 10 годин вечора. До того ж, практично кожен другий засинає не відразу, страждаючи безсонням і роздумами про проблеми насущні.

Але це все теоретичні міркування. Практично нам часто заважає заснути не шум і думки, а незручна, неправильно підібрана подушка. В результаті вранці болить голова, шия і немає відчуття повноцінного відпочинку. Так що зручна і якісна подушка — запорука гарного, здорового сну! Вважайте, що півсправи зроблено!

Серед широкого розмаїття ковдр з різними наповнювачами прекрасним вибором стане ортопедична подушка! Вона має анатомічну форму Вашого тіла, що сприяє повному розслабленню і прекрасного відпочинку! Важливо те, як Ви лежите на подушці,як розташована шия і голова, наскільки розслаблені м’язи шийно-плечової зони. Ортопедична подушка просто не дасть Вам лягти неправильно! Різні види подушок на http://divashop.com.ua/catalog/orthopedic_pillows

Ортопедична подушка досить щільна і по виду має хвилеподібну форму. А всередині неї — спеціальний наповнювач з гіпоалергенного волокна. Кожен, від студента до пенсіонера, може сміливо користуватися такою річчю! Єдиним можливим недоліком подушки є те, що з нею Ви зможете спати тільки на спині, або на боці. За рахунок форми, вона буде зручна для сну саме в таких положеннях, якщо Ви віддаєте перевагу сон на животі, Вам буде незручно.

Багато хто, купивши ортопедичну подушку, вважають, що це доповнення до звичайної подушці. Це неправильно. Її не треба класти під або зверху звичайної подушки.

Як доглядати за ортопедичною подушкою? У комплекті з такою купівлею буде йти спеціальний чохол за формою подушки, який Ви зможете прати самостійно в машинці або вручну. А саму подушку необхідно здавати в сервіс по реставрації постільних речей http://divashop.com.ua/ . Там її опрацюють парогенератором, під впливом пари певної температури наповнювач дезінфікують і він буде знову безпечний. Таку процедуру бажано робити 1-2 рази в рік. Правильний догляд за подушкою забезпечить їй тривалу життя, а Вам – здоровий і міцний сон!