Квіткові композиції у пяльцях

3

Квіткові композиції — прекрасний декор для інтер’єру будинку, урочистого заходу або весілля. Дизайнер з Великобританії Ольга Принку знайшла свою нішу і робить дуже ніжні і незвичайні квіткові віночки … в п’яльцях для вишивання! Здається, це чудова ідея для умелиц, тому з радістю ділимося з вами роботами Ольги.

Ці оригінальні композиції — результат об’єднання захоплень дівчини — в’язання, вишивання і флористики. В якийсь момент виникло бажання зробити зовсім легкий і повітряний вінок з живих квітів. Під руку попалося велике кухонне сито і ніжні блакитні квіточки. І ось, що вийшло:

Результат так надихнув дівчину, що вона продовжила експериментувати з різними видами живих і засушених квітів, а також з різними гратами і сітками.

Після декількох успішних композицій, Ольга вирішила замінити сито і решітки, які не завжди є в будинку, на щось більш просте. У результаті В хід пішли дерев’яні пальця і сітчаста тканина. У подальших роботах Ольга експериментувала з матеріалом, використовуючи фатин, велику канву, різні види сітки (у тому числі противомаскитную або риболовну). З кожним матеріалом композиція набувала свій шарм, особливий характер і настрій.

Квіткові композиції у п’яльцях маленького діаметру можна навіть використовувати як кольє!

Простір для творчості у таких композиціях не має меж. Польові та декоративні квіти, листя, гілочки, ягідки, стрічки, шнурки, штучні метелики…

Спробуйте! Така квіткова композиція прикрасить будь-який інтер’єр і стане цікавим і ніжним подарунком. А для натхнення — кілька фотографій процесу:

За матеріалами порталу: https://flores-shop.com.ua/, де завжди можна знайти шикарні букети і милі квіткові композиції для будь-якого приводу.