Сніжинки в стилі Гри престолів: шаблони

3

Кожен вихід серії «Ігри престолів» збирає мільйони глядачів по всьому світу. Сьогодні, коли шанувальники з нетерпінням чекають продовження серіалу, ми пропонуємо трохи скрасити очікування, згадавши великі будинки Вестеросу і їх герби. Рекомендуємо вирізати до Нового року оригінальні сніжинки в стилі Гри престолів і прикрасити ними святковий інтер’єр.

Уважні читачі циклу романів «Пісня Льоду і Вогню» і віддані глядачі серіалу, знятого за мотивами книги, напевно, знають всі великі будинки Вестеросу і їх символи, зображені на гербах. Але навіть якщо Ви нічого не пам’ятаєте або вперше чуєте про Гру Престолів — не біда, далі ви знайдете шаблони для сніжинок.

Як зробити сніжинки в стилі Гри престолів

Приготуйте папір і ножиці. Роздрукуйте кожен шаблон на окремому аркуші паперу А4. Перед тим як вирізати сніжинку, зручніше буде зробити з прямокутного аркуша квадратний розміром приблизно 21 см на 21 див. Складіть квадрат вдвоє, вчетверо, а потім по діагоналі так, щоб ви бачили малюнок шаблону. Візьміть ножиці і акуратно виріжте зображення. Для дуже дрібних деталей або важкодоступних місць використовуйте ніж-скальпель X-Acto.

Шаблони сніжинок Гра престолів

Для повного розміру натисніть на зображення:


Таргариены

Старкі


Аррены

Ланністери


Баратеони

Тірелли


Мартеллы

Грейджої


Таллі

Нічний дозор

Сердечка в стилі Гри престолів

Таким же чином можна вирізати не тільки сніжинки, але і сердечка. Правда, в даному випадку для внутрішніх візерунків потрібно використовувати канцелярський ніж-скальпель типу X-Acto, а ножицями можна вирізати саме сердечко з аркуша паперу.

Шаблони сердечок Ігри престолів

Для повного розміру натисніть на зображення:


Таргаріен

Старк

Ланністер


Баратеонов

Аррен

Мартелл