Обємні сердечка з паперу

3

Наближається популярний серед молоді День святого Валентина, а отже, 14 лютого знову буде актуальним червоний колір і форма сердечка. Пропонуємо три нескладних майстер-класу, керуючись якими ви можете зробити об’ємні сердечка з паперу. Прикрасьте ними інтер’єр квартири, офісу або просто подаруйте близьким людям і знайомим!

.

Зміст:

 • Прості об’ємні сердечка.
 • Об’ємні сердечка орігамі.
 • Сердечка у вигляді коробочок.
 • Прості об’ємні сердечка з паперу

  Подивіться, як оригінально виглядає такий декор стіни!

  Для того, щоб зробити декоративну композицію з сердечок, приготуйте:

  • листи кольорового паперу (не обов’язково лише червоного кольору);
  • ножиці;
  • олівець;
  • клей.

  ⇒ Крок 1. На аркуші паперу намалюйте сердечка різного розміру. Можете використовувати шаблон, форма серця була акуратною і правильною. Ножицями виріжте кожну фігурку.

  ⇒ Крок 2. Зробіть невеликий надріз у верхній частині фігури, злегка загніть краї всередину. Нанесіть невелику кількість клею ПВА на краю.

  ⇒ Крок 3. Пальцями захопіть краю з клеєм і добре притисніть один до одного із зворотного боку сердечка.

  ⇒ Крок 4. Потримайте склеєні краю пару хвилин.

  ⇒ Крок 5. Повторіть кроки 2-4 з іншими сердечками.

  Сердечка можна спочатку приклеїти до аркуша картону, а потім повісити композицію на стіну. Або кріпити безпосередньо до стіни за допомогою двостороннього скотча. Якщо опукла форма серця заважає надійно прикріпити його до стіни, наклейте на внутрішню сторону куточок з паперу, ось такі:

  Об’ємні сердечка орігамі

  Техніка орігамі пропонує масу варіантів як зробити різні фігурки, у тому числі і об’ємні сердечка. Ми вибрали для вас саме миле, округле і плавне. Така об’ємна форма досягається за рахунок… надування сердечка повітрям!

  Для роботи знадобляться тільки ножиці, кольоровий папір двостороння.

  Детальна покрокова інструкція відображена на фотографіях нижче.

  Складіть квадратний аркуш паперу навпіл, потім ще раз навпіл і розігніть.

  Загніть куточки так, як показано на фотографіях.

  Фінальний штрих — надуйте сердечко через отвір внизу!

  Краса!

  Сердечка у вигляді коробочок

  А як вам такі сердечка, виконані у вигляді коробочки? Цю техніку можна використовувати для того, щоб зробити святкову упаковку для невеликого подарунка. Втім, і в якості оригінальної вироби такі сердечка виглядають дуже цікаво, нагадуючи піксельні малюнки.

  Необхідні матеріали та інструменти:

  • щільний папір (для подарункової упаковки — картон);
  • ножиці;
  • лінійка.

  ⇒ Крок 1. Роздрукуйте або перемалюють на папір шаблон.

  ⇒ Крок 2. Виріжте його ножицями або канцелярським ножем (ножем X-Acto). Загніть області для склеювання. Щоб було зручніше згинати щільний папір, допоможіть собі лінійкою.

  ⇒ Крок 3. Зігніть основну частину сердечка по лініях, допомагаючи лінійкою. Складіть фігурку в одне ціле. Нанесіть тонким шаром клей на відповідні виступи, склейте сердечко.

  Якщо ви робите коробочку, то виступи для приклеювання загніть всередину коробочки, а до «кришці» можна приробити збоку язичок, щоб легко її відкривати.