The Wave: низький шафа комод з рухомими елементами

3

Дизайнер Sebastian Errazuriz створює своїми руками унікальні меблі, яка є не тільки місцем для зберігання речей, але і оригінальною скульптурною композицією. Низький шафа комод на ніжках оснащений незвичайними рухомими елементами замість традиційних ящиків або дверцят на петлях.

Доступ до внутрішнього простору здійснюється через рухаються рейки, закріплені по всій довжині шафи. Рейки з’єднані між собою, тому рух однієї призводить до веерообразному ефекту, створюючи плавні хвилі на поверхні шафи. Такий пристрій дає нескінченну кількість варіацій зовнішнього вигляду комода, дозволяючи створювати унікальний настроюється дизайн. Легко відчути себе творцем, граючи з формою меблів! Можна відкрити одне чи декілька віконець на верхній, задній або фронтальної поверхнях, створити подобу вибуху зсередини, зробити скульптуру фантастичної істоти або футуристичного механізму, сформувати дивні візерунки по всій поверхні. І при цьому функціональна складова залишається все тією ж — ми говоримо про сховище для різного домашнього скарбу.Рейки, дно і бічні панелі зроблені з лакованої деревини балтійської берези, сталеві ніжки доповнюють досить мінімалістський дизайн шафи. Шарнірне кріплення забезпечує максимальну рухливість елементів, при цьому гарантується його довговічність і надійність при дотриманні елементарних правил по догляду.

Шафа комод The Wave був представлений на виставці Design Miami 2014. На її створення дизайнера надихнув хвилеподібні структури в органічному та неорганічному світі, зокрема, ланцюг ДНК людини. Такий нестандартний дизайн — не новинка, багато меблеві майстри використовують замість стандартних дверей подібні рухомі конструкції. Якщо і Вас відвідало натхнення зробити меблі своїми руками, то все необхідне для реалізації Вашого бажання ви знайдете в компанії ВіЯр — все для меблевого виробництва за адресою: http://viyar.kiev.ua/

Фотографії: meetsebastian