Складна підставка для журналів своїми руками

2

Так, ми живемо в епоху цифрових технологій, але багато хто до цих пір купують журнали і газети, адже відчуття паперу і можливість перевертати сторінки не замінить жоден гаджет. Щоб тримати журнали під рукою, пропонуємо зробити своїми руками стійку. Складна підставка для журналів може стояти поруч з диваном, кріслом або приставним столиком в зоні відпочинку. Стиль — мінімалістичний растик, так як будемо використовувати необроблене дерево і тканина денім. Але для вашого інтер’єру ви можете зробити зовсім інший варіант, з використанням лакованого дерева і яскравої тканини.

Зміст:

 • Інструменти і матеріали.
 • Складна підставка для журналів: хід роботи.
 • Інструменти і матеріали:

  • 4 дерев’яні планки;
  • 2 дерев’яні планки круглого перерізу (профіль, рейка);
  • 2 болта 3/8 дюйма з гайками;
  • саморізи;
  • відріз тканини;
  • голка, нитка або швейна машина.

  Складна підставка для журналів: хід роботи.

  ⇒ Крок 1. Відріжте шматок тканини 90 на 40 см (включаючи припуски на шви). Підверніть один край тканини на 1 см, потім ще 1 див. Закріпіть шпильками, прошийте. Видаліть голки і повторіть для інших трьох сторін. Так ви приховаєте необроблений край.

  ⇒ Крок 2. Складіть одну з коротких сторін тканини на 5 см, закріпіть шпильками. Повинен залишитися простір, куди можна вставити круглу дерев’яну рейку. і закріпіть по самому краю (так що ви залишите петлю / зазор, через який можна вставити дюбель). Повторіть для протилежного краю тканини.

  ⇒ Крок 3. Візьміть 4 дерев’яні планки однакової довжини (40 см). Якщо немає готових — розпиляєте більш довгу планку. Відшліфуйте краю. Відзначте середину кожної планки, потім просвердлите отвір по центру. Діаметр отвору повинен збігатися з дюймовими болтами, які ви пізніше вставите в отвори.

  ⇒ Крок 4. Розпиляєте круглий дерев’яний профіль на дві частини. В даному прикладі довжина кожної — 45 див. Відшліфуйте краю. Саморізом прикрутіть рейку до плоскою дерев’яною планкою строго під прямим кутом. Саморіз проходить крізь круглу рейку.

  ⇒ Крок 5. Одягніть тканинну частина на обидві круглі рейки. Повторіть крок 4. У вас вийде два дерев’яних підстави, сполучених тканиною.

  ⇒ Крок 6. З’єднайте дві дерев’яні основи разом, угвинтивши болт через отвір, який ви зробили раніше в центрі кожної деталі. Поставте кожну пару у формі X, так, щоб тканина провисала між ними, а потім закріпіть болти з допомогою гайки-баранчика. Повторіть з іншого боку.

  Досить просто, правда? Навіть якщо ви не читаєте журнали, цю складну підставку можна використовувати для зберігання iPad або книг.