Декоративні стріли своїми руками

3

Напередодні зимових свят ми знаходимося в пошуку натхнення та ідей для різдвяних виробів, подарунків і частувань. Сьогодні ми пропонуємо прості і креативні вироби для новорічної ялинки — декоративні стріли своїми руками. Такі прикраси з тонких гілочок і пір’я являють собою гарне поєднання сільського і богемного стилів і можуть стати відмінним декором інтер’єру не тільки на різдвяні свята, але й цілий рік.

Зміст.

 • Необхідні матеріали та інструменти.
 • Майстер-клас як зробити декоративні стріли своїми руками: фото і покрокова інструкція.
 • Матеріали та інструменти:

  • кілька тонких гілочок;
  • невеликі пір’я;
  • дерев’яні намистини;
  • шпагат;
  • джутова оббивка (або будь-який інший щільний матеріал для наконечників);
  • клей;
  • ножиці.

  Всі матеріали можна придбати в магазинах для рукоділля, ну а гілочки краще назбирати в найближчому парку.

  Декоративні стріли своїми руками: хід роботи.

  ♥ Крок 1. Гілочки повинні бути міцними і сухими. Якщо ви зібрали їх восени або взимку, будь ласка, просушіть їх гарненько будинку і тільки потім приступайте до створення стріл. Розділіть гілки на відрізки довжиною 10-13 см Довжина, звичайно, може бути будь-яка на ваш розсуд. Головне, щоб стріла виглядала органічно з вибраними пір’ям і намистинами.

  ВАЖЛИВО! Враховуйте товщину гілочок! Діаметр отвори в дерев’яних намистинах повинен дозволяти нанизати їх на гілочки, тому занадто товсті гілки або намистини з досить невеликим отвором для нитки НЕ підходять!

  Нанесіть невелику кількість гарячого клею на один кінець гілки і приклейте перо. Можливо, вам доведеться спочатку обрізати кінчики пір’я, щоб виглядало красиво.

  ♥ Крок 2. Додамо трохи бохо шику нашим стріл! Капніть трохи клею на місце, де буде «сидіти» перша намистина і одягніть барвисті дерев’яні намистини на гілочку. Кількість намистин ви можете варіювати самостійно, в залежності від довжини гілки і розміри намистин. Останню намистину також бажано закріпити клеєм на гілочці.

  ♥ Крок 4. Наступний крок — «наконечники стріл». В даному проекті використовувалася джутова оббивка, тому що вона відповідає загальному стилю бохо виробів і міцна. Виріжте два трикутника для кожної стріли. Вони не повинні бути ідеальними. Тасьма трохи высатывается, але як тільки ви приклеїте, нитки не будуть вибиватися.

  ♥ Крок 5. Приклейте одну сторону наконечника стріли до кінця гілочки. Потім приклейте другий трикутник. Стисніть їх разом, щоб добре склеїти один з одним. Можливо, вам доведеться трохи підрізати краї, щоб вони мали гострий кінчик.

  ♥ Крок 6. Останній штрих — прикріпити шпагат до стріл, щоб повісити їх на ялинку. Можна кілька разів обернути шпагат навколо гілочки і закріпити клеєм або зав’язати акуратний маленький вузлик.

  Після того, як клей висохне, можна розвішувати наші стріли!