Як оновити диванну подушку, використовуючи тільки маркер

3

Просто і легко оновити диванну подушку, використовуючи маркер для тканини. Вірніше, ми будемо працювати з наволочкою від подушки. Звичайно, ви можете розписати подушку як побажаєте, але сьогодні ми покажемо невеликий майстер-клас по наданню наволочці абстрактно-типографського виду!

Зазвичай наволочки диванних подушок ми стираємо не так часто, та й «занашиваются» вони не так швидко, як постільна білизна. Тому малюнок, зроблений маркером для тканини, буде триматися довго. В принципі, якщо ви правильно нанесете візерунок і закріпіть його на тканині, а потім будете прати наволочку при температурі не вище 40°, то малюнок залишиться яскравим і свіжим.

Матеріали для оновлення диванної подушки:

  • маркер для тканини (придбати можна в численних інтернет-магазинах, які торгують фарбами для розпису тканин та інших поверхонь);
  • папір, олівець, ножиці;
  • шпильки;
  • наволочка.

Як розмалювати подушку маркером?

⇒ Крок 1. На комп’ютері (Word, Photoshop або інший програмі на ваш смак) зробіть напис. Розмір шрифту повинен бути 1: 1, тобто саме такий розмір букв і буде використовуватися при розпису подушки. Роздрукуйте листи і виріжте літери.

⇒ Крок 2. Наволочка повинна бути чистою і сухою. Якщо наволочка зшита з тонкого матеріалу, то покладіть усередину лист картону, щоб маркер не просочився на зворотний бік.

⇒ Крок 3. Помістіть вирізані паперові літери на середину наволочки і прикріпіть їх шпильками по краю.

⇒ Крок 4. Починайте малювати пунктирні лінії в одному напрямку. Почніть з краю букви і ведіть лінії до краю наволочки. Не намагайтеся малювати ідеально і не потрібно використовувати лінійку. Принадність такого малюнка якраз у тому, що видно всі нерівності.

⇒ Крок 5. Виберіть інший напрямок і продовжуйте малювати пунктирні доріжки. Букви при цьому залишаються незарисованными.

⇒ Крок 6. Коли ви закінчите малюнок, закріпіть його так, як рекомендує виробник маркера (праска або просушування на повітрі мінімум 48 год).