Настінна вішалка з дошки своїми руками

3

Привіт, друзі! Осінь в самому розпалі, діти ходять в школу і на тренування, тому розкидані по всій квартирі речі і рюкзаки в багатьох сім’ях — норма життя. Ми пропонуємо вам зробити дуже просту, але дуже стильну вішалку для рюкзаків та спортивної одяг спеціально для хлопчиків і дівчаток. Вішалку можна прикріпити до стіни біля робочого столу або шафи в дитячій кімнаті, а також традиційно в передпокої або коридорі.

Зміст:

 • Матеріали і інструменти
 • Настінна вішалка з дошки своїми руками: хід роботи
 • Матеріали та інструменти:

  • дерев’яна дошка (бажано з добре вираженою текстурою дерева)
  • фарба (в даному випадку використана біла акрилова)
  • стрічка малярна (ширина — на ваш розсуд)
  • кисть
  • гачки для вішалки

  Настінна вішалка з дошки своїми руками: хід роботи

  Крок 1. Наклейте на дошку малярську стрічку в різних напрямках і під різними кутами. Не треба розмічати і точно планувати результат, нехай вийдуть довільні геометричні фігури. Малярська стрічка легко відклеюється, тому можете, поки ви не будете задоволені зовнішнім виглядом! Переконайтеся, що краї стрічки добре прилягають до поверхні дошки, щоб фарба не затекла.

  Крок 2. Покрийте дошку разом з малярською стрічкою двома шарами білої фарби. Можна вибрати інший колір чи пофарбувати дошку в техніці омбре — вибір за вами! Перед тим, як наносити другий шар фарби, почекайте, поки висохне перший.

  Крок 3. Як тільки ви закінчите наносити останній шар фарби, почекайте трохи і акуратно відокремте малярську стрічку, оголюючи текстуру дерева. Рекомендують знімати малярний скотч, поки фарба ще трохи волога. Так менше шансів відірвати стрічку разом з шаром фарби.

  Крок 4. Після того, як фарба повністю висохне, прийшов час прикрутити гачки. Ви можете використовувати будь-гак, вішалку або ручку, які вам сподобаються. Просто додайте їх рівномірно по всій дошці.

  Ваша нова настінна вішалка з дошки своїми руками для рюкзаків і одягу готова! Контраст яскравої білої фарби і текстури темного дерева виглядає дуже стильно, а прості чорні металеві гачки не відволікають уваги від візерунка.