Піддон для взуття з річковою галькою

3

Піддон для взуття в передпокої виручить в дощові і снігові дні. Часто господині виділяють зону в передпокої для мокрому взутті і розстилають там ганчірку, що, погодьтеся, виглядає не завжди естетично і красиво. Сьогодні можна придбати спеціальні гумові або пластикові піддони для взуття, але і на них видно брудні плями і патьоки. Пропонуємо дуже простий спосіб, як вдосконалити фабричний піддон для брудному взутті з допомогою річкової гальки.

Зміст:

 • Як зробити піддон для взуття з річковою галькою
 • Фотографії різних піддонів для брудної взуття в передпокої
 • Як зробити піддон для взуття з річковою галькою

  Необхідні матеріали та інструменти:

  • гумовий або пластиковий піддон для взуття (також може підійти кухонний піднос з високими стінками, дерев’яний ящик, металева коробка тощо);
  • річкова галька (гравій, камені для акваріума, декоративні камені для саду та ландшафтних робіт, скляні кульки)
  • опціонально — клей або вапняний розчин для фіксації каменів.

  Припустимо, у вас є готовий гумовий піддон для взуття з рифленою поверхнею, але вам не подобаються брудні патьоки на неї і необхідність постійно мити піддон. Тоді рішення з річковою галькою стане ідеальним варіантом!

  Весь хід роботи можна описати трьома словами — просто насипте каменів!

  Якщо немає фабричного піддону для брудному взутті, ви можете пошукати будь-яку форму з невисокими стінками — від дерев’яного ящика до кухонного підноса. В якості наповнювача ви можете придбати в магазинах будь-які декоративні камені невеликого розміру, річкову гальку або гравій.

  Піддон попередньо краще помити. Потім акуратно насипте шар гальки і вирівняйте його. Готово! Тепер бруд з взуття буде стікати на піддон через камінці, які і замаскують патьоки. Хоча, звичайно ж, бажано хоч іноді промивати проточною водою та піддон, і камені.

  Також є варіант камені не просто насипати, а приклеїти їх до піддону клеєм або занурити у будівельний розчин. Таким чином камінці не будуть випадати на підлогу при необережному русі чобітьми або під час миття піддону під краном.
  Фотографії різних піддонів для брудної взуття в передпокої

  Передпокій з таким оригінальним піддоном для зимового взуття виглядає дуже охайно і доглянуто.