Меблі з дорожніх знаків

2

Оригінальний підхід до виготовлення меблів продемонстрували два американських промислових дизайнера. На відміну від більшості своїх колег, які використовують стандартні матеріали для створення типової меблів, Тім Делжер (Tim Delger) і Борис Бэлли (Boris Bally) перетворюють підлягають утилізації дорожні знаки в стильну і сучасну меблі!

Хоча обидва дизайнера роблять меблі з дорожніх знаків, їх стиль і підхід до роботи з матеріалом дуже різні. Борис Бэлли працює з дорожнім знаком як з листом металу для виготовлення предмета меблів. З кожного знака дизайнер вирізає деталі — сидіння, спинку, ніжки. Потім вирізані частини згинає в потрібних місцях, свердлить отвори в місцях з’єднання і збирає всю конструкцію разом. Ніякий інший матеріал, крім дорожніх знаків, не використовується. Хіба що на кінцях ніжок прикріплені пробки від шампанського, щоб гострі краї не пошкодили підлогу.

Якщо Ви якимось чином стали володарем старих дорожніх знаків, дизайнер пропонує схему як самостійно зібрати крісло з дорожніх знаків.

Американець італійського походження Тім Делжер (Tim Delger) воліє не розрізати дорожні знаки, а тільки згинати їх і надавати необхідну форму. При цьому в якості ніжок використовуються водопровідні труби з коннекторами. Стільці, столи, табурети і навіть тумбочки виглядають дуже незвично. Такі меблі відмінно впишеться в інтер’єр стилю лофт, растик, індастріал, а також прикрасить магазини, кафе або громадські місця. Звичайно, меблі з дорожніх знаків не можна назвати найбільш комфортною і зручною. Але плед або м’яка подушка значно поліпшать справу.

До речі, якщо добути дорожні знаки, не порушуючи закон, Вам не вдалося, то подібну меблі можна зробити з листів металу і навіть з покрівельного матеріалу. При бажанні можна купити новий профнастил за посиланням: http://www.spkprofil.ru/krovelniye-materialy/profnastil/ocinkovaniy/