Квіткові горщики на перила та огорожі

3

На заскленому і утепленому балконі не виникає проблем як і де розмістити квіткові горщики і кашпо з рослинами. Широкі підвіконня і ящики для квітів з зовнішньої сторони дають можливість перетворити балкон у квітучий сад. Але що робити власникам невеликих відкритих балконів з тонкими поручнями і кованими огорожами? Для них теж є витончені рішення — квіткові горщики на перила!

При наявності огорожі основних варіантів розміщення квіткових горщиків і кашпо — два. Перший передбачає спеціальну конструкцію горщика з прорізом для перил. Такий квітковий горщик або кашпо просто одягається на огорожу. Перед покупкою обов’язково потрібно виміряти ширину ваших перил і уточнити у виробника, чи підійде такий горщик Вам. Є моделі, де відстань між двома половинками кашпо регулюється, таким чином ширина перил не має значення.

Цікавий і оригінальний варіант озеленення балкона з огорожами — використання спеціальних полотняних мішечків — кишень. Їх можна використовувати як кашпо для горщиків з рослинами, і саджати квіти безпосередньо в тканий кишеню. Тканина повинна бути міцною і непромокаючої, можна брати спеціальні поліефірні види, які використовуються в садівництві, при цьому не забуваючи про дренажі.

Другий очевидний і найпоширеніший варіант розташування горщиків на перилах — використання спеціальних навісних кашпо, полиць і підставок. Це можуть бути як окремі контейнери, які вішають на перила, так і великі, широкі полиці на кілька квіткових горщиків. Такі підставки можна вішати як на внутрішню сторону перил, так і на зовнішню. Зручно, що з настанням холодів і негоди можна легко зняти всю конструкцію з поручнів і перенести в будинок. Якщо вдома є поручні або рейлінги, то можна розмістити такі полки і кашпо і в інтер’єрі.

Квіткові горщики на перила продаються в багатьох будівельних супермаркетах, магазинах для садівників, а також на великих інтернет аукціонах та магазинах, таких як ebay, aliexpress і багато інших.