Майстер — клас: великоднє яйце з мозаїкою

3

Незмінним символом і атрибутом Великодня здавна є фарбовані крашанки. Їх можна прикрашати як традиційними способами, так і досить оригінальними, сучасними і незвичайними. Так як Великдень – родинне свято, то і займатись декором яєць добре всім разом, з дітьми. В цьому році пропонуємо майстер — клас: великоднє яйце з мозаїкою.

Підготуйте парна кількість яєць. Половину з них ми прикрасимо, а решту потрібно буде використовувати для приготування великодніх страв, наприклад, для салату або начинки для пиріжків. Зваріть як мінімум чотири яйця білого кольору і відкладіть їх в сторону. Ще чотири яйця зваріть з будь-якими харчовими барвниками, які перед Великоднем продаються в достатку в будь-якому магазині.

Очистіть два білих і два кольорових яйця від шкаралупи. Постарайтеся знімати кожну шкаралупу великими частинами. Самі яйця сміливо ріжте в салат, а для роботи зі шкаралупою кличте помічників! Приготуйте клей і зубочистки (або тонкі пензлики), а також м’яку ганчірку, якою можна витирати надлишки клею.

Візьміть ціле біле яйце і кольорову шкаралупу. Отламывайте невеликі шматочки від шкаралупи і наклеюйте їх на аналогічну частину цілого яйця. Тобто заокруглені шматочки верхньої частини шкаралупи – на верх яйця і так далі. Між деталями такої мозаїки залишайте невеликі відстані, щоб вийшла імітація «плямистого» яйця. Зовсім необов’язково, щоб частини мозаїки ідеально підходили один до одного як деталі пазла.

Робота, звичайно, скрупульозна і вимагає уваги і посидючості, але результат того вартий! Сподіваємося, даний майстер клас допоможе вам зробити дивовижні великодні яйця з мозаїкою!