Взуттєвий стелаж своїми руками з картону

3

Взуття, що стоїть на підлозі або в шафі, як правило, займає багато місця. Щоб максимально ефективно використовувати простір, пропонуємо зробити своїми руками простий органайзер з картонних коробок. Такий взуттєвої стелаж своїми руками дозволить зберігати у порядку більше пар взуття на тій же площі за рахунок освоєння простору у висоту.

Візьміть кілька великих картонних коробок з-під побутової техніки або меблів. Органайзер складається з окремих модулів – трикутників. Для того, щоб зробити один трикутник, виріжте з коробки квадрат і зробіть два згину. Один згин вже може бути – від закривається верху коробки.

Особовий край картонного квадрата обклейте яскравим скотчем.

Складіть по згину трикутник і верх також заклейте скотчем.

Зробіть кілька окремих модулів і поставте їх в ряд. Склейте їх між собою скотчем, а зверху для більш міцної конструкції покладіть ще аркуш картону. Потім поставте наступний ряд модулів-трикутників. Підсумковий розмір стелажа залежить тільки від Вашого бажання. Для шафи достатньо буде зробити взуттєву полку з трьох рівнів, а для підлоги в спальні або коридорі можна зробити великий стелаж з шести і більше рівнів.

В даному варіанті органайзера передбачені невеликі розміри кожного трикутника – для одного черевика. Але якщо зробити їх більше, то в кожній секції можна буде зберігати одну пару взуття. Саморобні взуттєві полиці можуть стати доповненням або наповненням до стандартного взуттєвому комода з дерева. Можна викликати майстра, щоб зібрати полку.

Фотографії: apieceofrainbow