Настінна вішалка для капелюхів своїми руками

3

Якщо у вас є навіть невелика колекція капелюхів і кепок, рано чи пізно виникає питання де їх зберігати. Не завжди вистачає місця на верхніх полицях шафи, а швидко знайти потрібну середу коробок буває складно. Тому пропонуємо розмістити всі головні убори на увазі! Проста вішалка для капелюхів не тільки зручна, але й прикрасить стіну вітальні або спальні.

Зміст:

 • Інструменти і матеріали.
 • Як зробити настінну вішалку для капелюхів в мінімалістичному стилі.
 • Інструменти і матеріали:

  • мідну (опції: сталеву або пластикову) порожню трубу;
  • мотузку;
  • ножиці;
  • прищіпки.

  Вішак для капелюхів своїми руками — хід роботи:

  ⇒ Крок 1. Стильно виглядає мідна труба, але можна взяти пластикову водопровідну або сталеву і просто її пофарбувати фарбою мідного (або будь-якого іншого кольору).

  ⇒ Крок 2. Продумайте як і на якій висоті буде кріпитися вішалка на стіни (стелі). Виходячи з цього просуньте мотузку в трубу, протягніть її і відріжте потрібну довжину. Добре використовувати мотузку з натурального волокна — виглядає естетично і приємно.

  ⇒ Крок 3. Потім зав’яжіть на трубі кілька відрізків мотузки різної довжини. Для зручності подальшого користування можна підвісити до них невеликі важки, наприклад, гирі від старих ваг, пісок у мішечках або камені. Таким чином, мотузка буде завжди натягнута. Вузли в’яжіть надійні, кінці мотузки можна підшити або приклеїти. Всю конструкцію прикріпіть до стіни або стелі (балці). Можна використовувати гачки, вбиті в стіну, на які вішалку підвішуємо за петлі.

  ⇒ Крок 4. Візьміть капелюхи і прикріпіть їх дерев’яними прищіпками до мотузках. На трубу також можна вішати вішалки, гачки, парасольки. Нічого складного, а виглядає дуже стильно.