Паперова гліцинія: майстер-клас

2

Гліцинія або вистерия — рід високих витких субтропічних рослин з великими кистями запашних квіток. Ця квітка широко використовується в ландшафтному дизайні, а також для декору інтер’єру. Особливо рослина популярно в якості весільного декору. Живі квіти коштують дорого і не завжди їх можна знайти, тому сьогодні ми зробимо гліцинію з паперу. Паперова гліцинія «цвісти» буде цілий рік, і фінансових витрат майже не вимагає, та й зробити її зможуть навіть діти!

Зміст:

 • Інструменти і матеріали.
 • Паперова гліцинія своїми руками: хід роботи.
 • Фотогалерея гліциній з паперу в інтер’єрі.
 • Інструменти і матеріали:

  • мінімум три рулону гофрованого паперу різних кольорів;
  • ножиці;
  • зелена пряжа (муліне);
  • обруч діаметром 30-35 см (обруч для макраме).

  Паперова гліцинія: хід роботи.

  ♥ Крок 1. Візьміть три рулону гофрованого паперу трьох різних кольорів. Бажано, щоб відтінки були близькі, наприклад, світло-бузковий, блакитний та ліловий. Можна використовувати 4 або 5 близьких відтінків. Наріжте смуги шириною 7-10 див.

  ♥ Крок 2. Складіть смужку паперу кілька разів прямокутниками 5-6 см в ширину. В результаті у вас із смужки гофрованого паперу вийде складений прямокутник 6 на 10 см (наприклад).

  ♥ Крок 3. Виріжте з складеного форму прямокутника повітряної кулі. Можна використовувати шаблон, але краще обійтися без нього, так як тоді кожна квітка буде трохи відрізнятися, що додасть гірлянді квітів природності. Краще вирізати так, щоб лінії гофрування паперу проходило горизонтально по ширині форми вирізаного кулі. Це допомагає при формуванні пелюсток надалі. Якщо у вас лінії гофрування виявляться вертикально по формі кулі — нічого страшного, просто може бути не так зручно робити пелюстки.

  ♥Крок 4. Закрутіть вузький кінець «балона» 2-3 рази. Складіть кінчик всередину в напрямку до центру пелюстки. Обережно сформуйте пелюстка, зробивши його опуклим.

  ♥ Крок 5. Повторюйте і повторюйте всі попередні кроки. Для кожної гірлянди паперової гліцинії використовуйте різну кількість квіток одного кольору, наприклад, 12 темно-фіолетових, 10 бузкових і 9 рожевих для однієї гілки, 10 фіолетових, 12 бузкових і 14 рожевих — для іншої. Також пограйте з розміром і зробіть пелюстки побільше і поменше.

  ♥Крок 6. Вставте голку нитка муліне і нанизайте пелюстки. Протыкайте голку через «вузол», який ви створили, скручуючи і складаючи край пелюстки. Почніть з самого темного кольору і поступово рухайтеся до найсвітлішого в суцвітті. Розташуйте пелюстки по різні сторони від нитки, щоб створити об’єм (а не просто складайте їх один над одним). Щоб домогтися м’якою розтяжки кольору (омбр) при переході між відтінками, трохи перемішайте пелюстки, тобто після низки фіолетових чергуйте один бузковий, потім кілька фіолетових, потім пару бузкових, один фіолетовий і потім тільки бузкові. Зробіть багато таких гірлянд. Довжина — на ваш розсуд.

  ♥Крок 7. Готові грона квітів можна розвішувати на арці, в дверному отворі, під стелею в інтер’єрі. Як варіант, ми пропонуємо закріпити нитки на круглому металевому обручі для макраме, і вже готову композицію вішати там, де вам захочеться.

  Паперова гліцинія в інтер’єрі.