Кнопки, скріпки, не пошкоджують фотографії

3

Коли ви кріпите до стіни за допомогою канцелярських кнопок фотографії, листівки та інші паперові сувеніри, ви залишаєте в них дірочки. А якщо потрібно фотографію зняти і поставити в рамочку, прикріпити в інше місце або просто зберегти для нащадків у хорошому стані, то всі ці дрібні проколи псують зовнішній і мало сприяють схоронності речі. Розумні канцелярські кнопки, скріпки PON, розроблені Марком Вайзером (Mark Weiser), обходяться зі своїм паперовим матеріалом набагато м’якше.

Шапка кнопки, скріпки являє собою невелику спіраль на два витка, аналогічну кільцем для ключів. Вона надійно захоплює і утримує паперові картинки, записочки і фотографії будь-яких розмірів, будь то широкоформатні плакати або знімки instax. Хоча отвори ця кнопка все ж залишає, тільки не на папері, а в стіні.

Незважаючи на мініатюрний розмір, кнопка — скріпка PON досить сильна, щоб утримати та інші предмети, більш важкі, ніж папір. А це, без сумніву, велику перевагу перед звичайними канцелярськими кнопками. Дуже зручний винахід для використання в офісі, в школах, поліклініках, будинки в кабінеті або в дитячій кімнаті.
За допомогою кнопок можна виставити на загальний огляд колекцію іграшок або монет, зробити постійно оновлювану галерею домашніх фотографій, залишати записочки, зберігати рецепти і багато-багато іншого.

По-моєму, дуже зручно!Фотографії: ponitup