6 ідей: вироби з трубочок для коктейлю

3

Щорічно незліченні мережі фастфуду видають разом з напоями понад 50 млн пластикових трубочок, і це тільки в Америці! Величезна кількість трубочок від соків та коктейлів опиняється на смітниках. Але є і хороша новина — можна робити різноманітні вироби з трубочок для коктейлю своїми руками! Це, звичайно, не вирішить глобальну проблему забруднення навколишнього середовища пластиком, але свій маленький внесок у порятунок природи ви зможете зробити!

1. Світильники з трубочок від коктейлю

Пластикові трубочки дають широкі можливості для створення різноманітних форм плафонів і абажурів для ламп.

На такий оригінальний плафон пішло більше двох сотень трубочок! Щоб зробити такий світильник, можна використовувати старий тканинної абажур. Трубочки від коктейлів зігніть навпіл і просмикніть в пророблені отвори на тканини.

Цей нічник у формі куба був просто обклеєний невеликими відрізками кольорових трубочок.

Таким же чином можна прикрасити свічник або будь-яку підставку.

Прикрасити трубочками абажур настільної лампи можна так:

Пластикові одноразові тарілки та склянки стануть доповненням в декорі світильника.

Експериментуйте з варіантами розміщення трубочок на плафоні світильника.

Трубочки можна розщеплювати на кінцях і робити такі незвичайні речі:

2. Підставки і вази з пластикових трубочок.

Будь-яку банку, коробку або іншу ємність можна обклеїти кольоровими трубочками для коктейлів. Таким чином вийде цікава підставка для ручок та олівців чи вазочка для квітів.

 

3. Декоративний вінок на двері з пластикових трубочок.

Святкові вінки на двері в наших краях не поширені. Тим не менш, як варіант ще однією вироби з трубочок від коктейлю. Адже таким чином можна зробити новорічні прикраси у вигляді сніжинок або декоративне сонечко для дитячого садка.

4. Декор стіни трубочками для коктейлів

Викласти з трубочок на стіні можна що завгодно. Але дуже стильно виглядає ось така схема ліній метрополітену. Для прикладу можете взяти схему метро Токіо.

5. Вироби з трубочок від коктейлів — прикраси для дітей.

Зробіть разом з дітьми милі прикраси з пластикових трубочок — намиста і браслети. Поріжте трубочки на частини, потім нанизайте на нитку впереміш з намистинками для кольє, а щоб зробити браслет — з’єднайте трубочки ниткою-гумкою.

6. Масштабні вироби з трубочок для коктейлів.

Якщо ви не володієте заводом з виробництва пластикових трубочок, то назбирати тисячі трубочок для таких масштабних виробів буде непросто. Вражаюча інсталяція з тисяч трубочок в одному з торгових центрів.