Закладки — сердечка з помпонів своїми руками

3

Пропонуємо майстер-клас як зробити милі закладки для книг — сердечка з помпонів своїми руками. Такі вироби-сердечка стануть забавною (корисної) валентинкою для однокласників і однокласниць ваших дітей! Але не забудьте і собі зробити пару екземплярів, так як сердечка виходять дуже милими, щоб віддати їх все! Нижче наведені докладні інструкції з фотографіями.

Для роботи знадобиться:

  • пряжа
  • ножиці

♥ Крок 1. Сердечка з помпонів починаються як звичайні помпони. Почніть обмотувати пряжу навколо ваших пальців або шматок картону. Основою для цих помпонів стали три пальця дорослої людини. Кількість витків ви самі контролюєте. Чим більше ви намотайте на пальці, тим більш пухнастим вийде сердечко, але й не перестарайтеся.

 

♥ Крок 2. Після того, як ви намотали пряжу на пальці, відріжте нитку і залиште довгий хвіст. Використовуйте цей кінець, щоб щільно і надійно зав’язати помпон навколо середини. Довгий хвіст буде маркерної частиною закладки — тієї, яка знаходиться в книзі.

♥ Крок 3. Розріжте ножицями петлі помпона з боків.

♥ Крок 4. Тепер починаємо надавати потрібну форму. Обрізка буде здаватися трохи безжальною. Об’ємна форма серця вимагає гострих кутів, так що не бійтеся, сміливо зрізайте зайве.

Тримайте помпон за довгий кінець. Почніть формування сердечка з його нижньої частини. Створіть гострий кут V знизу. І пам’ятайте, що це тривимірна фігура. Уявіть собі повітряну кулю у формі серця, щоб полегшити собі завдання.

Як тільки нижня частина стане правильною, знайдіть центр верхній частині (де нитки пов’язані довгим кінцем) і використовуйте ножиці, щоб обрізати до потрібної довжини.

Продовжуйте, продовжуйте.

Вже краще.

Ще трохи прибрати нерівності.

Готово!

Таких закладок — сердечок з помпонів багато не буває!