Прикрашаємо чайні свічки-таблетки: таємне послання

2

Свічки-таблетки (або чайні свічки від англ. tealights) — ідеальне рішення для створення романтичної атмосфери. До того ж, вони використовуються в аромалампах, декоративних ліхтариках і свічниках, а також для підігріву невеликих чайників у відповідних пристроях або для плавлення шоколаду/сиру фондю. Свічки-таблекти — це парафін, залитий в алюмінієвий корпус, завдяки чому свічки дуже практичні у використанні, адже при нагріванні парафін залишається в алюмінієвої ємності, а не стікає вниз.

Гарячий парафін свічки при нагріванні стає прозорим, тому можна побачити дно алюмінієвого корпусу. Давайте використаємо цю властивість для того, щоб удосконалити чайні свічки і прикрасити їх таємними посланнями, які можна буде побачити тільки в романтичній обстановці, прикрашеної запаленими свічками.

>>> Крок 1. Матеріали.

Приготуйте:

  • чайні свічки-таблетки;
  • ножиці;
  • шило або дирокол;
  • роздруківку з таємними посланнями!

>>> Крок 2. Що за таємні послання?

Це може бути що завгодно: визнання в любові, просто слова, малюнки і навіть фотографії. Ви можете скористатися Фотошопом і зробити макет самостійно, можна знайти щось цікаве в Інтернеті і роздрукувати, а можна зробити написи і малюнки від руки. Головне — правильний розмір, діаметр кола з посланням дорівнює діаметру свічки таблетки. Можна просто змалювати свічку на папері, написати таємне послання і вирізати його. Тільки пам’ятайте, що по центру буде стирчати гніт, тому будуйте композицію, виходячи з цього.

>>> Крок 3. Розбираємо свічки.

Вам потрібно дістати парафінову свічку з алюмінієвого корпусу, а потім відокремити свічку від гніту. Як правило, зробити це дуже легко.

>>> Крок 4. Готуємо послання.

Акуратно виріжте коло з написами і зробіть у центрі невеликий отвір для гнота.

>>> Крок 5. «Апгрейда» свічку.

Тепер зберіть свічку назад! Просуньте гніт в паперовий коло з написами, потім одягніть свічку на гніт і вставити все в алюмінієвий корпус. Готово!
Фотографії: www.diycarinchen.de