Декоративна фіранки своїми руками з слайдів

3

Кольорові слайди були дуже популярні в доцифрову епоху фотоплівки. Слайди давали можливість отримати кольорове зображення високої якості і будь-якого розміру. Розмір картинки залежав тільки від розміру проекційного екрану. Зараз можна відсканувати старі слайди і оцифрувати їх, таким чином зберегти фотографії і вберегти від впливу часу. Але що зробити з рештою слайдами в рамочках? Пропонуємо цікаву ідею для дому — декоративна фіранки своїми руками з слайдів прикрасить вікно або дверний проріз!

Декоративна фіранки своїми руками: матеріали і хід роботи

Вам знадобляться близько 250 слайдів для вікна або близько 500 для стандартного дверного отвору. Можливо, знадобиться і більше, так що сімейний фотоархів у слайдах дуже знадобиться. Швидше за все, всі ваші слайди вже в рамочках, але якщо немає — приготуйте рамочки. У крайньому випадку ви можете зробити їх самостійно з картону. Також знадобиться шило або циганська голка, кільця для штор, металеві колечка — коннектори, які можна придбати в будівельних супермаркетах або в магазинах, що продають аксесуари для рукоділля та біжутерії.

Варіант 1

Якщо рамки зі слайдами картонні, то в кожній потрібно шилом або голкою виконати вісім дірочок, по дві в кожному куточку. Коннекторами з’єднайте слайди між собою по чотирьох сторонах в єдине полотно. Повісьте на карниз з допомогою кільця для штор. При бажанні зробити декоративну фіранку на дверний проріз, не можна з’єднувати слайди між собою по бічних сторонах, залишивши просто окремі вертикальні ряди.

Варіант 2

Складніше буде працювати зі слайдами в пластикових рамках. Можна спробувати проробити отвори тонким свердлом або пропалити розпеченим цвяхом або ж зняти пластикові рамки і одягнути картонні.

Така декоративна фіранки своїми руками з слайдів стане оригінальною прикрасою інтер’єру, перед яким нерідко будуть зупинятися гості і близькі, щоб розглянути пам’ятні моменти на знімках. Варто пам’ятати, що для встановлення повноцінних сонцезахисних систем на вікна вибирайте якісні жалюзі і ролети, наприклад, в компанії jaluzi-svetloff.com.ua/jaluzi-odessa.