4 майстер-класу як зробити підсвічники своїми руками

3

Зробити цікаві підсвічники своїми руками зовсім нескладно. Пропонуємо чотири прості ідеї як з підручних матеріалів створити милі свічники як для дому, так і для саду.

1. Підсвічники своїми руками з прищіпок.

Для проекту візьміть:

  • металеву кришку з краями;
  • дерев’яні прищіпки;
  • клей.

Нанесіть клей на край кришки з внутрішньої і зовнішньої сторони, потім по колу приєднайте прищіпки. В принципі, можна обійтися і без клею, тоді прищіпки ще можна буде використовувати за призначенням. Але в такому разі свічник краще особливо не чіпати і не переносити, так як конструкція буде досить нестабільною.

Причепивши прищіпки по колу кришки, ви вже отримали свічник. Залишилося всього кілька штрихів. Всередину отриманої дерев’яної оболонки краще поставити склянку чи банку для свічки. Ємність можна наповнити піском, дрібним камінням або зернами кави. Зовнішню сторону можна ще прикрасити — обв’язати шнуром з намистом, стрічками та мереживом, обклеїти ґудзиками тощо.

Залишилося тільки дочекатися темряви, запалити свічку і насолоджуватися затишним вечором.

2. Садові підсвічники своїми руками з скляних банок.

Тепле мерехтіння безлічі свічок в саду перетворить будь-який звичайний вечір на дачі в казковий, затишний і романтичний. Мінімум матеріалів, трохи часу і зусиль — і ви легко зробите садові ліхтарі — свічники своїми руками!

Приготуйте:

  • скляні літрові, півлітрові банки або ще меншого обсягу;
  • дріт;
  • кусачки і плоскогубці;

Одним шматочком дроту міцно обхопіть горлечко банки, з дроту довший зробіть ручку. Головне завдання — добре прикрутити дроту і переконатися в надійності конструкції. Впала і розбилася банка, та ще й з свічкою, — не тільки неприємно, але й небезпечно. Подробиці процесу можна розглянути на фотографії.

Ліхтарики — свічники можна вішати на гачки, прибиті на паркані, підвішувати на веранді, терасі або прямо на гілки дерева. Якщо є дерев’яна рама або піддон, зробіть цілу садову люстру з свічників!

У банки під свічки бажано насипати пісок, зерна або дрібний гравій. Також спробуйте розписати банки вітражними фарбами, буде дуже красиво!

3. Підсвічники своїми руками з жерстяних банок з перфорацією

Прикрасьте ваш сад або дворик саморобними ліхтариками з жерстяних банок з перфорацією! Світло запаленої усередині ліхтарика свічки буде грати ажурними візерунками.

Для створення таких садових свічників знадобиться:

  • консервні банки або металевих банок від фарб;
  • дріт;
  • цвяхи різного діаметру, викрутки, свердла і молоток.

Банки необхідно ретельно вимити і очистити від залишків вмісту. Так як бляшанки будуть нагріватися, подбайте про те, щоб при нагріванні не поширювався запах того, що раніше знаходилося в банку.

Приготуйте молоток і те, чим ви будете набивати візерунки: цвяхи різного діаметру, свердла, викрутки і т. д. Кожен предмет може залишати різне отвір, що дозволить урізноманітнити орнамент.

Одягніть банку на дерев’яний брусок і почніть набивати малюнок. Попередньо можна нанести його ескіз крейдою або надряпати цвяшком основні лінії.

До країв банки прилаштуйте ручки з дроту, з допомогою яких ліхтарики можна буде підвішувати над садовою доріжкою або на веранді. Дочекайтеся настання вечора і насолоджуйтеся ажурними відблисками свічки!

4. Підсвічники своїми руками з дроту.

Щоб зробити такі свічники — спіральки своїми руками, знадобиться тільки дріт і плоскогубці.

Орудуючи плоскогубцями, сформуйте завитки зразок пружини. Щоб було ще легше, можна обмотувати дротом відповідний предмет циліндричної форми.

Важливо зробити досить щільне і стійке дно, щоб свічка не провалювалася і не переверталася. Для цього завитки повинні бути меншого діаметру і погустіше.

Готово! У підсвічник ставимо свічку-таблетку і підвішуємо всю конструкцію. Точно також можна підвішувати вазочки з квітами, баночки з декоративними матеріалами і квіткові горщики.