Старі граблі в інтерєрі будинку і дачі

3

Здавалося б, іржаві старі граблі чекає тільки одне — пункт збору металобрухту. Але насправді функціональні можливості грабель великі, а значить, їм можна знайти гідне застосування в інтер’єрі навіть після основного терміну служби. Пропонуємо подивитися цікаві і дуже корисні ідеї як використати старі граблі в інтер’єрі кухні, передпокої, спальні або вітальні як на дачі, так і в міській квартирі.

Перед тим, як щось робити з грабель, їх слід добре відмити від бруду і пилу. Іржу та інші сліди часу можна залишити — це додасть нового предмету інтер’єру вінтажне настрій і старовинний стиль. При бажанні, металеву (або дерев’яну) поверхню можна пофарбувати, розписати акриловими фарбами або покрити лаком. Важливо пам’ятати, що якщо в будинку є діти, не варто вішати граблі в зоні їх досяжності. Та й дорослим варто так продумати розташування грабель, щоб звести ризик отримання травми до мінімуму.

Старі граблі в інтер’єрі кухні

Де-де, а на кухні старому садового інвентарю завжди знайдеться функціональне застосування. Старі граблі ідеально підходять на роль утримувача для келихів, замінюючи дорогі рейлінги і підвісні системи. Багато келихів не поміститися, максимум 4-5, але для регулярного використання більше і не потрібно.

Конструкція грабель дозволяє перетворити їх у гачки для різного кухонного інвентарю, знову ж таки, даючи можливість не купувати рейлінги і не пробивати в стіні зайві отвори.

Не забувайте про декоративному оформленні, живець можна прикрасити натуральної мотузкою, зав’язати бант з рогожки або льону.

Подвійні старі граблі потрібні на кухні в якості сушки для посуду. Варто зауважити, що якщо такі граблі зроблені з дерева, то їх слід покрити водовідштовхувальним емульсією, щоб дерево від постійного впливу вологи на розмокло.

Старі граблі в інтер’єрі передпокою

Граблі зручно використовувати як вішалку для верхнього одягу, сумок, парасоль та інших аксесуарів в передпокою або на дачі. Причому чим вище і ширше граблі — тим краще. Просто переверніть садовий інвентар зубчиками вгору, притуліть до стіни і прикріпіть в одному-двох місцях, щоб граблі не падали.

Невеликі граблі ще довго слугуватимуть вам ключницею. Головне — виробити в собі звичку вішати ключі в одне місце!

Старі граблі як вішалка для прикрас та аксесуарів

Всім жінкам знайома історія, коли буси та ланцюжки, що лежать в шухлядці, заплутуються, а сережки втрачають свою пару. Старі граблі допоможуть вирішити і цю проблему. Повісьте їх на стіну в спальні або на зворотну сторону дверцят шафи, а на зубчиках розвісьте прикраси.

Точно також можна організувати впорядковане зберігання ременів, краваток і шарфів.

Садові граблі в інтер’єрі вітальні

З грабель можна зробити оригінальні полиці для книг, кімнатних рослин і фотографій. Віялові граблі стануть цікавим обрамленням для фотографій, листівок і картинок.

Старі граблі в саду і на дачі

Раз вже граблі раніше працювали в саду, то і друге життя їм можна подарувати на свіжому повітрі. Перетворіть старі граблі в вішалку для різноманітних садових інструментів та інвентарю.

Увіткніть граблі у землю — так у вас вийде опора для підвісних кошиків з рослинами і вуличного ліхтаря.

А на веранді або в альтанці на ручку грабель повісьте легку штору.

В гаражі або в сараї граблі стануть помічниками в питанні зберігання інструментів.

Правильна установка кондиціонера комнадой фахівців http://www.clima-vent.com — запорука довгої та безперебійної роботи кліматичного обладнання.