Підставка для телефону з картону

3

Смартфони і телефони міцно увійшли в наше життя. Без них — нікуди. Ви коли-небудь рахували, скільки разів за день ви берете смартфон в руки і скільки часу ви витрачаєте на нього? Спробуйте, результати можуть здивувати! Сьогодні ми зробимо користування телефоном ще зручніше, вірніше, зробимо так, щоб він завжди залишався на увазі. Пропонуємо дуже простий і легкий майстер-клас «Підставка для телефону з картону»!

Для роботи знадобиться майже нічого:

  • картонний рулон від туалетного паперу;
  • ножиці;
  • маркер (фломастери, наклейки — опціонально);
  • 10 хвилин часу.

⇒ Крок 1. Візьміть картонний рулон від туалетного паперу. Якщо його немає — не біда, візьміть щільний картон (можна кольоровий картон для дитячої творчості), виріжте смужку, скрутіть в рулон і надійно заклейте краю. Важливо, щоб клей був хорошим і рулон з часом не розклеївся.

⇒ Крок 2. Злегка притисніть рулон і намалюйте маркером лінію так, як показано на фотографіях нижче. Зверніть увагу на дві паралельні короткі лінії — це буде виріз під смартфон. Його ширина повинна бути трохи більше товщини смартфона. Ножицями акуратно виріжте картон по лінії.

⇒ Крок 3. Сама підставка готова, тепер можна декорувати її, наприклад, розмалювати чорним маркером, обклеїти кольоровим папером або смішними наклейками.

За таким же принципом можна зробити підставки для планшетів, тільки для них знадобитися або два картонних рулону від туалетного паперу, або один, але діаметром більше.