Органайзер для прикрас з лотків для яєць

3

Напевно, ви завжди викидаєте картонні лотки для яєць? Пропонуємо придивитися до того, де і як лежить ваша біжутерія, бісер, аксесуари для волосся і один-два лоточка врятувати від утилізації. З лотків для яєць можна зробити зручні контейнери для організації впорядкованого зберігання.

Яєчні лотки — вже готовий органайзер для безлічі дрібниць. Причому для цієї мети можна використовувати великі картонні лотки на 30 яєць, невеликі на 6-10 яєць з кришкою (картонні або пластикові), а також керамічні підноси для яєць, які в нашій країні поширені мало, але знайти і придбати їх можна у великих магазинах або в інтернеті.

Керамічні

Звичайно, з точки зору гігієни і естетики, краще використовувати керамічні підноси. Їх можна запросто мити під проточною водою, та й виглядають вони дуже красиво.

Пластикові і картонні

Пластикові і картонні лотки теж можна промити після яєць, але обережно. Щільний картон, в принципі, витримає воду і не розмокне, але цілком ймовірно, що може залишитися специфічний запах. Як варіант, можна придбати багаторазовий картонний або пластиковий лоток, який ще не використовувався.

Зручно використовувати лоток з кришкою, але і великим картонним лотків знайдеться застосування. Наприклад, їх можна покласти на дно шухляди.

Багато умільці залишають натуральний вигляд лотка, але при бажанні його можна покрити шаром фарби з балончика, прикрасити кришку мереживами, стрічками, аплікацією. Таку коробочку для прикрас можна зробити разом з донькою для її біжутерії, резинок для волосся і іграшковою косметики.

Картонні лотки для яєць — знахідка для рукодільниць, які роблять прикраси самі або вишивають бісером.

За матеріалами: ruyan-master.ru