Мініатюрні віночки із зелені для листівок та подарунків

3

Даруючи подарунки близьким людям, хочеться на додаток сказати або написати щось приємне і щире. Ми пишемо святкові вітання та побажання на стандартних картках і листівках, а подарунки пакуємо в традиційну пакувальний папір з бантиком. Пропонуємо 4 ідеї як своїми руками зробити до Нового року прості і зворушливі віночки із зелені для прикраси інтер’єру, листівок і подарунків, які ще більше підкреслити щирість Ваших побажань.

Зміст:

 • Віночки із зелені на дроті
 • Віночки з розмарину на виноградній лозі
 • Віночки з кипариса на картоні
 • Віночки з гілок без основи
 • Основні матеріали та інструменти:

  • рослини (гілка ялинки, кипарис, самшит, розмарин, орегония, мирт, евкаліпт або навіть петрушка, кріп, базилік);
  • основа — моток дроту (картонний круг, вінок з виноградної лози);
  • мотузка (шпагат, тасьма або стрічка);
  • кусачки, ножиці;
  • клей, скотч.

  Як зробити мініатюрні віночки із зелені

  Варіант 1, з дротом

  Зробіть невелике коло з двох-трьох витків дроту. Діаметр віночків на фотографіях — близько 3 див. Візьміть гілочки рослин, оберніть навколо дротяного кола так, щоб його максимально приховати. Саме тому було б добре, щоб дріт був з зеленим покриттям і не так впадала в очі. Рослини до дроту можна в декількох місцях примотати зеленою ниткою або використовувати тоненькі смужки скотчу. Вийде такий милий мініатюрний віночок.

  Вінок можна прикріпити безпосередньо до аркуша картону, наскрізь прошив нитками або використавши клей. Всю вітальну листівку можна прикрасити намистинами і блискітками, а можна красиво підписати і залишити в такому мінімалістському стилі.

  Варіант 2, з виноградною лозою

  Замість дроту можна використовувати невеликі віночки з туго скрученої виноградної лози. Можна зробити самостійно або придбати у флористів.

  До лозі зеленими нитками або дротом примотуємо зелені гілки, у даному випадку використовувався розмарин. Зауважте, що шар зелені розташований поверх вінок з лози, але ви можете розмарин або інші гілочки прикріпити і до звороті лози, особливо якщо ви плануєте використовувати віночки в якості декору інтер’єру, наприклад, підвішувати на вікно або люстру.

  Ці вінки з розмарину стали декоративним прикрасою подарункової упаковки.

  Варіант 3, з картонним колом

  В якості основи для віночка можна взяти картонний круг. Маленькі гілочки кипариса приклеюйте прямо до картону клейовим пістолетом.

  Варіант 4, без основи

  А можна просто згорнути у віночок зелені гілки без всякої основи у вигляді картону або дроту? Так звичайно! Найпростіший і швидкий спосіб зробити милі новорічні віночки із зелені.

  Веселих свят!