Ефектна клумба з машини

3

Якщо Ви є власником дідусевого старого непотрібного автомобіля, і до того ж у Вас є власна дача, де знайдеться кілька вільних квадратних метрів в саду, пропонуємо зробити досить оригінальну і ефектну клумбу! Гарантуємо, що така клумба з машини стане місцевою визначною пам’яткою і предметом обговорення сусідів!

Зараз нерідко можна зустріти котрі доживають свої останні дні старенькі, іржаві моделі радянського автомобілебудування 1960-80-х років, які вже і не заводяться. Начебто машина нікому не потрібна, а просто викинути — шкода чи ні можливості кудись її вивезти. Ось і не треба! Нехай прожив довге життя автомобіль остаточно залишиться на присадибній ділянці у вигляді цікавого садового декору.

Як зробити клумбу з машини своїми руками

Спочатку виберіть місце для клумби на ділянці. Не варто ховати автомобіль десь у глибині саду, краще всього, якщо це буде добре проглядається з усіх сторін місце.

Потім визначтеся з проектом клумби. Де ви хочете посадити квіти — тільки в капоті і багажнику чи в салоні? А може, засадити в’юнами або мохом всю поверхню машини? В залежності від обраного варіанту видаліть зі старого автомобіля всі непотрібні деталі — зніміть сидіння, приберіть мотор і вміст капота. Швидше за все, для цієї роботи треба буде покликати чоловіків-помічників.

Автомобіль можна залишити в його пошарпаному вигляді, з іржею, подряпинами і вм’ятиною. Така клумба знайде вінтажний ретро стиль. Також ви можете пофарбувати кузов яскравими фарбами, прикрасити його малюнками та візерунками. Подумайте над тим, як довше зберегти кузов від остаточного руйнування. У вигляді клумби остов машини буде іржавіти і гнити швидше, тому є сенс покрити метал антикорозійним засобом.

У старий автомобіль можна як садити квіти безпосередньо в грунт, так і просто ставити горщики з рослинами. Якщо ви вирішили садити квіти в багажник або капот, застеліть дно плівкою, насипте керамзит або дрібну гальку для дренажу, і тільки потім засипте грунт. Так ви вбережете машину від впливу вологи. Навіть якщо ви просто будете розставляти в машині горщики і кашпо з рослинами, все одно краще використовувати водонепроникну плівку.

Які рослини садити на клумбі з автомобіля

Ви можете висаджувати абсолютно будь-які рослини. Вибір залежить тільки від Вашого смаку і погодно-кліматичних умов. Заздалегідь визначтеся, що Ви хочете бачити на клумбі і купити цибулини квітів в перевіреному магазині, наприклад, в http://yaskravaklumba.com.ua/shop/category/klubniilukovitsy . Теплолюбні рослини в горщиках на зиму можна забирати в будинок. Ви можете посадити кучеряві види, які з часом повністю обплетуть поверхню автомобіля. Також для створення клумби, повністю покритою рослинами, можна використовувати газон в рулонах, а також мох.