20 інтерєрів ванної кімнати в індустріальному стилі

3

Ванна — майже сакральний простір кожній квартирі, де ви вмиваєтеся вранці і остаточно прокидаєтеся в прохолодному душі, а ввечері змиваєте з себе втому і тяготи минулого дня. Інтер’єр ванної кімнати дійсно має значення, адже це впливає на наш настрій і самопочуття. Як правило, індустріальний стиль більше використовується в інтер’єрі вітальні, спальні або кухні, але сьогодні ми пропонуємо поглянути на різні варіанти ванних, оформлених у популярному промисловому стилі.

Відмінні риси індустріального стилю в інтер’єрі — це використання матеріалів і меблів, характерних для промислових підприємств і приміщень, строгі прямі лінії, жорсткі необроблені поверхні, камінь, бетон, залізо і мінімалізм практично у всьому.

В інтер’єрі ванної кімнаті все повинно бути гармонійно, стримано, без надмірного декору і надмірностей. Для оформлення стін чудово підійде цегляна кладка або полірований бетон, це виглядає красиво і природно. Також можна застосовувати спеціальну плитку, що імітує металеву обробку або кам’яні стіни.

Основним домінуючим акцентом вбиральні є відкриті труби в поєднанні з металевими аксесуарами. Доповненням до обробки може виступати мідна ванна, залізна раковина або стільниця для ванни з штучного каменю, наприклад, як тут http://etamstone.com/stoleshnitsy-dlya-vanny. Старі дерев’яні або металеві ящики різних форм і розмірів, кошики або підставки зручно використовувати для зберігання умивальних приладдя та рушників.

Світильники промислового дизайну також стануть цікавою родзинкою інтер’єру ванної кімнати. Скляні і металеві плафони або просто голі лампочки без плафонів підкреслять простоту обстановки.

Щоб трохи пом’якшити цю сувору атмосферу і надати простору відчуття затишку, можна змішати промисловий стиль з вінтажним, додавши ретро аксесуари, старовинні деталі, більше дерева, міді, латуні і м’яких теплих відтінків. Інтер’єр ванної кімнати в індустріальному стилі можна зробити ближче до стилю растик або до мінімалізму. У першому випадку в обстановці будуть переважати грубі необроблені поверхні стін і меблів, а в другому — гладкі бетонні стіни, скло, полірований метал і практично повна відсутність меблів і аксесуарів.