Новорічна подарункова упаковка з ялинкою

3

Ви вже придбали подарунки на Новий рік дітям, друзям і родичам? Не забудьте і про таку важливою складовою подарунка як святкова упаковка. Придбайте заздалегідь красиву пакувальний, гофрований, кольоровий або обгортковий поштову папір. Сьогодні пропонуємо Вам два нескладних майстер-класи та безліч ідей як красиво оформити подарункову упаковку стилізованої ялинкою.

Зміст:

 • Майстер-клас «Подарункова упаковка з ялинкою із двох аркушів паперу»
 • Майстер-клас «Подарункова упаковка з вирізаним силуетом ялинки»
 • Фотографії різних варіантів упаковки подарунків із зображенням ялинки
 • Майстер-клас «Подарункова упаковка з ялинкою із двох аркушів паперу»

  ⇒ Крок 1

  Основні інструменти і матеріали:

  • два листа пакувального паперу різних кольорів;
  • ножиці;
  • клей або скотч (зручніше двосторонній);
  • красива пакувальна стрічка;
  • іграшка або новорічна композиція для декору.

  ⇒ Крок 2. Виріжте з одного аркуша паперу прямокутник, який буде закривати верхню і дві бокові сторони коробки з подарунком. Прикріпіть папір невеликими шматочками скотча.

  ⇒ Крок 3. Візьміть другий лист обгорткового паперу, бажано контрастного кольору. Цей лист вже повинен повністю покривати всю коробку. Оберніть папером подарунок так, щоб краю аркуша виявилися зверху.

  ⇒ Крок 4. Загніть краю по діагоналі так, щоб вийшов виріз у формі трикутника.

  ⇒ Крок 5. Загорніть коробку з подарунком в папір. Бокові сторони закріплюємо скотчем. В даному випадку використовувався двосторонній скотч, що дуже зручно. Зверху залишається трикутний виріз.

  ⇒ Крок 6. Зробіть ножицями акуратні невеликі розрізи на двох бічних сторонах трикутника. Це будуть гілки ялинки. Від того, наскільки глибокі розрізи і яка між ними відстань, залежить пухнастість і візуальна висота ялинки.

  ⇒ Крок 7. Відігніть розрізи вгору.

  ⇒ Крок 8. Прикрасьте подарункову упаковку красивою стрічкою і ялинковою іграшкою.

  Майстер-клас «Подарункова упаковка з вирізаним силуетом ялинки»

  Основні інструменти і матеріали:

  • два листа обгорткового паперу різного кольору;
  • ножиці, канцелярський ніж;
  • клей і скотч (бажано двосторонній);
  • декоративні наклейки або конфеті у вигляді сніжинок, ялинкових іграшок.

  ⇒ Крок 1. Відріжте прямокутний лист обгорткового паперу за розміром коробки з подарунком. Довжина прямокутника становить повний оборот паперу навколо коробки (2 бокові сторони, верхня і нижня) плюс 2-3 см, ширина дорівнює подвійній ширині коробки плюс 3-4 див.

  ⇒ Крок 2. Оберніть папір навколо коробки з подарунком, намітьте олівцем, де буде розташований силует ялинки. Зніміть папір з коробки і простим олівцем намалюйте половинку ялинки на звороті. Як варіант, можете наколоти малюнок голкою.

  ⇒ Крок 3. Канцелярським ножем виріжте половину ялинки. Там, де буде згин, спочатку зробіть поглиблення, наприклад, під лінійку прорисуйте місце згину непишущей кульковою ручкою, спицею або паличкою. Відігніть ялинку на лицьову сторону обгорткового паперу.

  ⇒ Крок 4. Виріжте з паперу іншого кольору прямокутник розміром на пару сантиметрів більше силуету ялинки. Приклейте його на звороті обгортки з допомогою клей або двостороннього скотча.

  ⇒ Крок 5. Упакуйте коробку в папір. В якості прикраси ялинки використовуйте наклейки, стрази, конфетті.

  Фотографії різних варіантів упаковки подарунків з ялинкою

  Ще кілька ідей для натхнення: