Квітковий обруч — фоторамка своїми руками

3

Весна і літо — сезон весіль. Пропонуємо сьогодні зробити своїми руками милу і ніжну фоторамку, в яку можна помістити кілька фотографій закоханих. Такий квітковий обруч — фоторамку можна використовувати не тільки як весільний декор приміщення. Залежно від свята, події або настрою, ви можете помістити туди фотографії дітей, пам’ятні моменти з подорожі, записки і листівки. Отже, приступимо!

Матеріали для квіткової фоторамки

  • обруч хула-хуп (дитячий або дорослий гімнастичний, діаметр 60-100 см);
  • фарба в балончику (у проекті використана золота);
  • пару метрів атласної стрічки;
  • клейовий пістолет;
  • ножиці;
  • нитки або тонка дріт;
  • свіжі квіти.

Як зробити квітковий обруч своїми руками?

♥ Крок 1. Покрийте хула-хуп двома шарами золотистої фарби. Дайте їй повністю висохнути.

♥Крок 2. Підготуйте фотографії. Ми зараз звикли до електронних форматів, тому не забудьте сходити в найближчу фотодрук та надрукувати їх на фотопапері. Кількість фотографій залежить від діаметра обруча. Цікаво виглядатимуть фотографії формату Інста, тобто квадратні, а не 9 на 13 або інші прямокутні формати.

♥ Крок 3. Зробіть на обручі «сітку» з атласної стрічки. Ви можете прикріпити 5-6 стрічок вертикально на ободі або переплести сіткою. Кріпити стрічки можна за допомогою клею.

♥ Крок 4. Обріжте свіжі квіти та зелені гілочки. Прикрасьте квітами обруч так, як вам подобається. Кожну гілочку можна кріпити до обруча з допомогою нитки або тонкого дроту. Намагайтеся замаскувати місця кріплення в зелені. Можна використовувати будь-які квіти: від троянд до ромашок.

♥ Крок 5. Прикріпіть до стрічок фотографії з допомогою шпильок або міні-прищіпок.


Джерело: саджанці та насіння для чарівного саду і майбутніх виробів https://domicad.com.ua/ru/catalog/rozy