Креативні двері з незвичайними функціями

4

Більшість людей рідко підходять до вибору дверей з фантазією і креативом, віддаючи перевагу класичним стандартизованих моделей, головними властивостями яких є надійність і міцність. Вважається достатнім, якщо двері просто вписується в загальний інтер’єр квартири. Але ж вхідні або міжкімнатні двері — це перше, що ми бачимо, входячи в приміщення. Це означає, що з допомогою двері можна сформувати перше враження, створити правильний настрій, здивувати і розвеселити гостя.

Промислові дизайнери в усьому світі постійно знаходяться в творчому пошуку ідей, які потім реалізуються в креативних предметах інтер’єру, і настільки буденна річ як двері — не виняток. Пропонуємо Вам огляд найбільш нестандартних варіантів дверей. Звичайно, доцільність деяких моделей складно зрозуміти, але багато володіють всіма необхідними для надійної двері характеристиками, а також мають приємні і дивовижні додаткові можливості.

Міжкімнатні двері ThreeStyle від студії Slamdoors нагадує епізод з книги «Аліса в Країні Чудес», коли Аліса намагалася потрапити в чарівний сад через маленькі двері, відкушуючи пиріг з різних сторін. Головна ідея дизайну дверей полягає в тому, що вхід в інше приміщення для кожного може бути своїм, особливим. Саме тому дизайнери зробили двері «три в одному», для кожного члена родини — для малюка, підлітка і їх батьків. Дизайнери вважають, що така конструкція дверей дає можливість дитині постійно перебуває у взаємодії з оточуючим світом, не відчувати себе замкненим і покинутим.

З турботою про дітей американська компанія KidTropolis також випускає дитячі міжкімнатні двері, що складаються з двох половинок. Відкрита верхня частина дозволяє батькам доглядати за дитиною, а в нижній частині розташована дитяча двері, щоб малюк міг спокійно потрапити до мами в іншу кімнату. Передбачена можливість закривати дитячі ворота, щоб дитина залишалася у своєму приміщенні. Яскраве, казкове оформлення дверей у вигляді замкових воріт і чарівних дверей не залишить байдужим ні дітей, ні батьків.

Колекція дверей Seven Doors японського промислового дизайнера Оки Сато (студія Nendo) втілює сміливий дизайн і несподівані рішення. Як зрозуміло з назви, в серію входять сім дверей, кожна з яких унікальна в своєму роді. Незважаючи на дивовижну конструкцію, двері повністю функціональні і можуть використовуватися в якості міжкімнатних.

Двері Corner («Кут») дозволяє зробити вхід з кута кімнати. Кутова двері має збільшений отвір, завдяки чому така модель підійде для людей з обмеженими можливостями, які пересуваються на інвалідних візках.

У моделі Wall («Стіна») дизайнер переосмислив двері як незалежний архітектурний елемент інтер’єру та органічно вписав його в загальну тематику стіни, яку традиційно прикрашають книжкові полиці і картини.

Двері Kumiko названа на честь стародавнього японського мистецтва збирання дерев’яних планок в єдине панно без використання цвяхів. У такій техніці часто робили розсувні перегородки в кімнатах татамі.

Секрет двері Hang («Вішати») в тому, що під дерев’яною обшивкою знаходиться залізний лист і ця особливість дозволяє вішати на двері за допомогою магнітів будь-які ємності і пристосування, від вазочки до сміттєвого відра. Крім того, всі двері можна перетворити на виставкову майданчик для магнітиків, привезених з подорожей.

Конструкція міжкімнатних дверей Slide («Ковзати») влаштована так, що можна відсувати вбік три горизонтальні секції, таким чином пропускаючи в кімнату свіже повітря або світло. Це також дозволяє батькам доглядати за маленькими дітьми в кімнаті.

Звичайно ж, дизайнер не обійшов своєю увагою малюків. Двері Baby складається з двох незалежних дверей — для дорослих і дитини, причому дитяча двері знаходяться збоку основний.

І остання двері з колекції, Lamp («Лампа»), оснащена вбудованим світлодіодним світильником.

Для тих, хто любить грати в настільний теніс, креативна двері від дизайнера Тобіаса Франзе стане справжньою знахідкою. У звичайному вертикальному положенні двері практично не відрізняється від своїх стандартних побратимів, ну хіба що зелена сторона з сіточкою наштовхує на якісь підозри. Варто тільки опустити двері в горизонтальне положення — і вона перетворюється на стіл для пінг-понгу! Власники малогабаритних квартир і мріяти про таке не могли!

Цікавим рішенням у сфері повітро — і світлопрозорих дверей і стала ця модель. Отвори в поверхні дверей можуть бути як повністю закриті, так і частково або повністю відкриті, даючи можливість бачити, що знаходиться по іншу сторону, а також провітрювати приміщення, не відкриваючи двері.

Промисловий дизайнер з Австралії Клеменс Торгглер створив креативні двері для шанувальників авангардного стилю. Здавалося б, вже складно придумати якісь нові способи відкривати і закривати двері. Але дизайнер придумав унікальний механізм, заснований на обертанні квадратів. Особлива конструкція робить можливим переміщення об’єктів без використання напрямних і рейлінгів.

І, наостанок, вхідні креативні двері з ланцюжком для любителів головоломок і лабіринтів. Щоб закрити і відкрити двері, доведеться знайти вихід з лабіринту. Рекомендується регулярно міняти ланцюговий замок, щоб підвищувати свою майстерність знаходити вихід з будь-якого лабіринту!

Якщо такі нестандартні двері Вам складно уявити в своєму інтер’єрі, рекомендуємо звернути увагу на інтернет-магазин міжкімнатних і вхідних дверей porte’s https://portes.ua/. Будь-які моделі — від суворої класики до незвичайних декоративних рішень — не залишать Вас байдужими.