Цікаві системи зберігання у ванній кімнаті

3

Завжди знайдеться так багато речей, які необхідно зберігати у ванній кімнаті, і, як правило, місця для всього скарбу не вистачає. Ми намагаємося втиснути все в шафку під раковиною, змусити маленькі настінні полички або краю ванною, та тільки з естетичного боку виглядає такий спосіб зберігання у ванній не дуже. Давайте подивися кілька цікавих і стильних способів організації зберігання у ванній кімнаті, які допоможуть уникнути відчуття хаосу і захаращеності простору.

Кашпо, які використовуються для квітів на балконі і під вікнами, можуть стати незвичайними поличками. Це можуть бути як химерні ковані вироби, так і звичайні пластикові екземпляри. У будь-якому випадку, варто подбати про те, щоб матеріал, з якого зроблено кашпо, під впливом постійної вологості повітря не почав іржавіти або підгнивати. Для захисту слід покрити кашпо вологостійким лаком або фарбою.

Ви можете або зробити на замовлення відкриті неглибокі полки на стіну, або знайти в магазинах щось підходяще. Такі полиці можна розмістити на будь-якому вільному ділянці стіни.

Можливо, вам не вистачає місця у вбиральні для великого горизонтального комода, але високий і неширокий вертикальний шафка може легко вписатися навіть в маленький простір. Ще однією хитрістю збільшення місць для зберігання у ванній є використання площині на зворотному боці дверцят.

Порожній простір над дверима? Прибийте туди просту поличку, де можна зберігати запаси туалетного паперу або господарські приналежності.

Якщо в інтер’єрі вашої ванної кімнати є порожні простору між стіною і душової кабіни, ванни або унітазом — використовуйте їх для прихованих полиць!

Старий бабусин комод, покрита вологостійкою фарбою або лаком, вмістить всі необхідні речі та рушники, крім того, ванна придбає трохи вінтажний дух. Звичайно ж, якщо знайдеться місце для такого габаритного предмета меблів.

На кухнях часто використовуються висувні полиці для зберігання банок з різними спеціями, пляшечок з оливковою олією і т. д. Чому б не застосувати цю систему зберігання у ванній кімнаті? Наприклад, встановити такий шафа в головах ванній, в якому полиці з шампунями, гелями для душу та іншими туалетними приналежностями висуваються самі від легкого натискання.

Знайдіть декілька неглибоких дерев’яних шухлядки і закріпіть їх на стіні. Вони додають трохи місця для зберігання рідкого мила, зубної пасти і інших невеликих речей.

Багато ванні кімнати або туалети мають хоча б один порожній кут. Ви можете обладнати всі невикористовувані кути розумними системами зберігання у ванній з відкритими поличками і висувними ящиками.

Вже не один десяток років кожна квартира або будинок обладнані своєю окремою ванною кімнатою з гарячим водопостачанням, але все одно лазні і сауни користуються великою популярністю. Тільки зараз парна — це місце, де можна зміцнити здоров’я, відпочити і поспілкуватися, а не тільки очистити тіло. Саме з допомогою печі для лазні та отримують необхідний жар і пару. На сайті http://kaminupechi.com.ua/pechi_dlja_bani/ представлений широкий вибір різних типів печей для парної, тут ви безсумнівно знайдете саме те, що необхідно!