Свічки в шкаралупі своїми руками

3

Палаючі свічки чарівним чином перетворять інтер’єр, атмосфера в якому стає затишною та романтичною. Якщо Вам вже набридли стандартні свічки-медальки, то пропонуємо зробити незвичайні свічки в шкаралупі своїми руками. Ви подумали тільки про яєчній шкаралупі? Ні, будемо використовувати також шкаралупу від волоських горіхів кокоса!

Свічки в шкаралупі яйця своїми руками

Використовуючи яєчну шкаралупу, зробіть такі незвичайні свічки своїми руками.

Для того, щоб зробити свічки в шкаралупі, Вам знадобляться:

  • сирі яйця;
  • наповнювач на вибір — бджолиний віск, нові свічки або недогарки, соняшникова або оливкова олія;
  • гніт — товста нитка або гніт свічки;
  • зубочистка або олівець;
  • ємність для того, щоб розтопити віск.

Крок 1. Розтопіть віск на водяній бані. Для цього покладіть воскові свічки в посуд (каструлі або склянку), потім поставте посуд з воском в киплячу воду на плиті. Віск поволі розплавиться.

Крок 2. Підготуйте яєчну шкаралупу. Візьміть сире яйце і акуратно зробіть у ньому отвір з «гострою» сторони. Вилийте вміст. Можна промити шкаралупу водою, щоб видалити залишки яйця.

Крок 3. Поставте гніт в шкаралупу. Для цього візьміть товсту вощений нитка або гніт від іншої свічки, намотайте на зубочистку або олівець, зубочистку покладіть зверху на шкаралупу, а гніт розташуйте посередині шкаралупи.

Крок 4. Залийте розплавлений віск у шкаралупу. Коли віск застигне, відріжте зайву довжину гнота.

При бажанні, шкаралупу можна розфарбувати або зовсім відламати, залишивши тільки віск. А віск — додати стружку від воскових крейд, тоді і віск придбає відтінок.

Поради:

  • в якості пального можна використовувати оливкову або соняшникову олію, тоді хід роботи такий же, тільки не треба топити віск, шкаралупу з гнотом заливаєте масло;
  • якщо ви хочете зробити воскові свічки повністю у формі яйця, то вам необхідно буде акуратно виконати два маленьких отвори в шкаралупі і вилити вміст. Гніт з допомогою голки пропустити через обидва отвори і нижнє заліпити пластиліном або жуйкою. Залити віск, а після застигання відламати шкаралупу.

Свічки в шкаралупи волоських горіхів

Маленькі свічки в шкаралупі горіха робляться точно також, як і в яєчній шкаралупі. Тільки масштаби менші, та й вистачить такої свічечки ненадовго. Зате їх можна пустити за водою!

Використовуйте половинки горіха, очищені від вмісту. Гніт утримуйте за допомогою зубочистки, залийте розплавлений віск.

 

Свічки з кокосової шкаралупи

Досить рідкісний варіант свічок з шкаралупи, тим не менш, теж заслуговує уваги. Хід роботи такий же, як і у двох попередніх варіантах. Хіба що тут головним завданням буде розколоти кокос. Щоб отримати рівні половинки, спробуйте розпиляти кокос пилкою. Ножем очистити шкаралупу від серцевини. Покладіть гніт в кокос і залийте розплавлений віск.