Майстер-клас: мармурові великодні яйця

3

З кожним роком стає все більше оригінальних варіантів розпису і декорування пасхальних яєць. Представляємо Вашій увазі ще один цікавий і нестандартний спосіб фарбування яєць до свята — мармурові великодні яйця! Кожен візерунок вийде абсолютно унікальним і неповторним, результат буде Вас кожного разу дивувати.

З першого погляду можна подумати, що такі тонкі і химерні візерунки намалювати буде досить складно і це займе багато часу! Але ні, зробити такий декор великодніх яєць не складніше, ніж просто традиційно зварити їх в цибулинні!

Для того, щоб зробити мармурові великодні яйця своїми руками, Вам знадобляться:

  • варені яйця
  • ємність з водою
  • лак для нігтів різних кольорів
  • зубочистки
  • гумові рукавички

Як зробити мармурові великодні яйця

Налийте в миску або склянку воду кімнатної температури. Потім капайте в воду лак для нігтів різних кольорів, крапля на краплю. Лак швидко розпливається плівку з поверхні води. Зубочисткою зробіть на поверхні якийсь химерний візерунок. Візьміть яйце так, щоб пальці зайняли найменшу площу. Занурте яйце на половину у воду з плівкою з лаку, потримайте 1-2 секунди і виймайте. Залишився лак зберіть зубочисткою. Якщо не хочете випадково забруднити пальці лаком, використовуйте гумові рукавички. Акуратно покладіть яйце і дайте лаку на шкаралупі висохнути. Щоб прискорити процес висихання, можна скористатися феном. Потім повторіть всі дії і фарбуйте другу половину яйця.

Ось такі оригінальні великодні яйця своїми руками можна зробити швидко і просто. Колірну гамму ви можете вибрати самі. Це можуть бути як класичні поєднання кольорів, спокійні забарвлення і м’які переходи, так і буйство яскравих фарб. Так як хімічні речовини з лаку можуть проникнути через шкаралупу, яйця краще потім не їсти.

Щоб краще зрозуміти, як зробити мармурові великодні яйця, подивіться відео: