10 ідей: декор вимикачів своїми руками

3

Вимикачі освітлення в інтер’єрі, як правило, мало помітні. Вкрай рідко, коли їх дизайн сильно відрізняється від стандартного. Але це не означає, що ми не повинні приймати вимикачі під увагу. Навпаки, вони так само важливі, як меблі і будь-який інший декоративний елемент кімнати. Кожна деталь має значення, так чому б не дозволити вимикачів бути оригінальними та яскравими? Пропонуємо 10 ідей як здійснити декор вимикачів своїми руками.

Представлені нижче ідеї декору підходять для вимикачів з невеликою кнопкою чи важелем, де можна легко зняти панель. Саме з панеллю і потрібно працювати, щоб не зіпсувати сам механізм вимикача. Кожен варіант можна зробити своїми руками.

⇒ Рамочки і молдинги

Один з найбільш простих і дешевих способів прикрасити вимикачі освітлення — використовувати молдинг або невелику раму для картини і фотографії. Раму можна приклеїти до стіни або прибити цвяхами/прикрутити шурупами.

⇒ Корінці книг

Якщо у вас вдома стелаж заставлені книгами або є робочий кабінет з книжковими полицями, то вимикач, декорований корінцями книг, буде дуже доречний. 2-3 корінця книги обріжте до необхідних розмірів і наклейте на вимикач. Як варіант, корінці можна намалювати акриловими фарбами.

⇒ Декупаж

Різноманітні серветки, географічні карти, кольоровий папір, газетні та журнальні вирізки можна наклеїти на вимикач, використовуючи техніку декупажу.

⇒ Пісок і черепашки

Додайте трохи літнього настрою в інтер’єр кімнати. Покрийте поверхню вимикача клеєм, а потім рясно посипте дрібним піском. По кутах можна наклеїти дрібні черепашки, морські зірки і намистини під перли.

⇒ Полімерна глина

Любите ліпити? Тоді використовуйте для декору вимикачів полімерну глину. Спочатку зробіть декоративні накладки, а потім, після випалу, наклейте їх на вимикач клеєм.

⇒ Акрилові фарби

Панелі вимикачів можна розписати вручну акриловими фарбами, використовувати трафарет або штампи.

⇒ Вимикачі в стилі Зоряних воєн і Гаррі Поттера

За допомогою акрилових фарб зробіть із звичайного вимикача демонстрацію вибору темної і світлої сторони Сили. А для стилю Гаррі Поттера напишіть заклинання «Лумос» і «Нокс»!

⇒ В’язаний чохол

Зв’яжіть на панель чохол або виріжте його зі старого шарфа.

⇒ Мозаїка

Ви можете прикрасити вимикачі мозаїкою з розбитих тарілок і чашок, плитки, скелець і намистин.

⇒ Конструктор Лего

За матеріалами сайту http://decartdesign.ru