Журнальний столик з шини своїми руками

3

Старі автомобільні покришки зазвичай використовуються як декор клумб у дворі будинку або в саду. Але їм можна знайти застосування і в інтер’єрі квартири. Сьогодні ми покажемо майстер-клас, як зробити журнальний столик з шини своїми руками в екостилі.

Використана лиса гума старої шини має не самий приємний зовнішній вигляд, тому всю поверхню покришки ми сховаємо за покриттям з натурального джгута. Для цієї мети можна вибрати будь-яку мотузку, як природну, так і синтетичну, мотузку або декоративний шнур. Від діаметра мотузки залежить щільність обробки. З тонким шнуром доведеться працювати довше, але й кінцевий результат вийде більш витончений.

Як зробити своїми руками журнальний столик з шини

Щоб зробити журнальний столик з шини своїми руками, Вам знадобляться:

  • стара шина;
  • два фанерних кола діаметром трохи менше шини;
  • мотузка, джгут або шнур;
  • клейовий пістолет або супер-клей в тюбику;
  • дриль, саморізи;
  • фінішне покриття (спеціальний віск або лак);
  • коліщатка.

Прикріпимо фанерний кола до шини з двох сторін. Для цього можна використовувати дриль, саморізи і викрутку або ж приклеїти фанеру суперклеєм. До речі, можна передбачити, щоб кришка з фанери відкривалася, а в столику можна було зберігати речі. Тоді фанерний коло потрібно прикріпити на петлях або ж зробити ручки з мотузки, за допомогою яких кришка буде повністю зніматися.

Потім приступаємо до декоративної обробки столика мотузкою. Починаємо з середини стільниці. Зручніше буде використовувати клейовий пістолет, ніж клей в тюбику. Нанесіть клей на середину стільниці, зробіть з мотузки маленький гурток і почніть обплітати стільницю від центру до країв по колу. Не забувайте постійно використовувати клей, щоб в процесі експлуатації столика мотузяне покриття не отклеивалось.

Переверніть столик стільницею вниз і продовжуйте обплітати по колу, повністю закриваючи гуму покришки.

Днище журнального столика можна не обплітати. Відріжте мотузку і добре закріпіть кінець клеєм. Якщо є бажання, то можна до днища прикріпити невеликі ніжки або коліщата.

Готовий журнальний стіл покрийте фінішним покриттям.

Журнальний столик з шин своїми руками готовий! Якщо ж для столика ви використовували одну зі старих шин власного автомобіля, то придбати нові рекомендуємо на сайті http://www.mvo.ru/shini/225-60-R18 компанії МВО.